Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez picit nem durva?

Figyelt kérdés

Én nagyon jót nevettem azon, hogy a sablon üzenetek között szerepel: "Én is szeretlek" üzenet.

Szerintetek, ha valaki kap egy szeretlek üzenetet, akkor ezt a sablont küldi válaszul?:D


2012. dec. 4. 12:14
 1/6 anonim válasza:
Maybe....maybe not!
2012. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:DDDDDDD nem durva, ez nevetséges, hűen tükrözi a mai modern társadalmunkat.
2012. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem análos kérdés.
2012. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az anál még nem is durva. Te el vagy tévedve.
2012. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont én is azon nevettem nem is olyan régen meg szörnyűlködtem is! Mondtam is Tesómnak, hogy nézd már ez már sablonszövegnek számít? Azért kicsit elborzadtam, hogy valóban sablon szöveggé tud válni. Mert például az exnél mindig így volt az elköszönés: "Szia! Jóéjt, szeretlek puszi". Mindig így írta, ez csak amolyan elköszönési forma volt, nem gondolta komolyan csak megszokásból leírta. Még csak a sorrendet sem változtatta nagyon meg.


Hát aki sablonszövegből küldi ezt el, az olyan ember is lehet!

2012. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előbb írom le,mint,hogy előbányásszam a sablont :D
2013. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!