Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Duphaston veszélyes gyógysze...

A Duphaston veszélyes gyógyszer? Nagyon durva mellékhatásai lehetnek. Jövő héttől kell majd szednem, de picit félek ám. Ugye nem kell? elég sokan szedjük, nem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szedtem, semmiféle mellékhatása nem volt. Barátnőm is azt szedi, más miatt, neki sincs semmi. Nagyon sok problémára adják, ez a sárgatest hormont pótolja / emeli, senkiről se hallottam még, akinek bármi baja lett volna tőle, vagy akinek a babájának baja lett volna tőle.
2012. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 12 hétig szedtem, semmit nem éreztem belőle.
2012. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint minden gyógyszernek, ennek is vannak mellékhatásai. Én évek óta SEMMILYEN gyógyszert nem vettem be, csak homeopátiás bogyókat szedek, ha baj van. De ezen nem gondolkoztam, mert ha azt akarom, hogy megmaradjon a babám, sajnos nincs alternatíva - bármilyen mellékhatásai legyenek is. Már 7 hete használom, és nálam nem volt semmi mellékhatás egyébként.
2012. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam semmilyen mellékhatás nem jelentkezett. Ne félj tőle. :)
2012. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első idős vérezgetésre kaptam, 12. hétig kellett szednem, semmi mellékes nem jött elő.
2012. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat. :-)))
2012. febr. 1. 05:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is tegnap írták fel, mert nem akar elmúlni a mensim. Én is a mellékhatásoktól parázom...

18L

2012. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!