Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönne egy erotikus masszázs mikulásra, vagy karácsonyra?

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan fiu vagyok,nekem bejönne!
2012. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es. Szerintem először vegyél elő egy értelmező szótárt és olvasd újra a kérdést :-)
2012. dec. 4. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen 19L
2012. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom mi külömbség fiu és lány között,és nem tőled gondoltam!
2012. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem bejön, de fa alatt :-D
2012. dec. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy van már, hogy meglátom a kérdés címét, és rögtön tudom, hogy te írtad ki? Napi két seggberúgás nem lehetne unalmasabb nálad. Úgy vagy te masszőr, ahogy én vadászpilóta. Szerintem csak nem bírsz nőt találni magadnak a farkad végére, azért próbálkozol itt ilyen szánalmasan nap mint nap.
2012. dec. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó azt hiszem neked inkább egy pszichiáterhez kéne járnod, mint ide irkálnod, mert valami nagy zűr van a fejedben. Ezt még az sem kompenzálja, hogy másokra ismeretlenül, habzó szájjal fújsz az ismeretlenség homályából. Ha érdekel szívesen megmutatom a masszőr oklevelem, de egy találkozóhoz gerinc is kéne...
2012. dec. 5. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!