Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Szerelmi háromszög. LENT

Figyelt kérdés

Szóval 18 éves vagyok.Kicsit érettebben gondolkozom a korombelieknél, de nem vagyok ilyen koravén. Van egy nálam 10 éves idősebb barátom akivel már 2 éve együtt vagyok. Nagyon jól megvagyunk,nem szoktunk sokat veszekedni,és sok közös terveink vannak a jövőre nézve.Ő nagyon szeret engem, ezt biztosan tudom.Sokat dolgozik,nem igazán jár el és nincs sok barátja, a szabadidejét mindig velem tölti és soha nem unatkozunk. DE van egy velem egyidős osztálytársam akivel az utóbbi időben(2-3 hónapja) nagyon jóba lettünk, és azt hiszem hogy szerelmes belém. Tudni kell, hogy mindig jóba voltunk mint barátok, ő ilyen nőcsábász és az osztályból is már sok lány "meg volt neki"! Nehezen lesz szerelmes, és nem mondta ki nekem de tudom hogy érez irántam valamit.Engem ő soha nem bántott meg mióta csak ismerem kedves velem és barátok vagyunk.Rengeteg barátja van.Volt mikor rossz társaságba keveredett és rendőrségi ügyei is voltak..amiket megbánt és én voltam mindig mellette és így hagyta ezeket maga mögött.Most ott tartunk hogy megváltozott és szeret engem és mindent megtenne hogy higgyek neki és esélyt adjak.

Nem tudom mit tegyek, a mostani barátom mellett meg van mindenem!Nagyon szeret engem én is őt és vele el tudnám képzelni az életemet.De nem tagadhatom le azt hogy nem érzek semmit az osztálytáram iránt mert akkor hazudnék.

És persze az is a problémám hogy osztálytársak vagyunk.De mégis nagyon vonzódom hozzá!

Nem tudom mit csináljak, nem akarom megbántani a barátomat sem mert nem ezt érdemli,de nem akarom elveszíteni a másikat sem.


Ti mit tennétek a helyemben? Elhagynátok a biztos és szerető párotokat egy srácért aki próbál megváltozni és úgy gondolja melletted megtud és szeretne téged?

Köszönöm mindenkinek aki elolvassa és tanácsot is tud adni !!!!


2012. dec. 4. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nocsak, meguntad a valóban unalmas barátodat, és a hirtelen érted megváltozó rosszfiú kell? Tipikus.

De a barátod se százas, 10 évvel fiatalabbal járni, úgy kell neki...

2012. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valóban sok az a 10 év, de ha mindent megad, akkor miért kockáztatnál? mindegy is, mert nem az a lényeg, hogy mi mit tennébnk, hanem az, hogy te mit fogsz tenni... értelmes ember nem fogja azt mondani, hogy hagyd el a barátodat, de azt se, hogy ne hagyd el... a döntés csak rajtad áll...
2012. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tudom hogy úgyis én fogom eldönteni. És így tényleg soknak hangzik az a 10 év, de ez eddig sosem volt probléma.


De osztálytársammal járni? Valakinek eddigi tapasztalat?És ha már több lány volt vele "úgy" az osztályból? Szinte barátnőim akik csalódtak benne, de én úgy érzem hogy én más vagyok neki!

2012. dec. 4. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Először is szerintem nem sok a 10 év...főleg ha érettebb vagy a korodnál.

Viszont ha így van akkor mért gondolkodsz mégis azon hogy elhagyod a párod egy ilyen fiúért?

Szerintem teljesen senki nem tud megváltozni főleg nem ilyen rövid idő alatt.

Jól gondolod át hogy ott hagyod e a biztos kapcsolatodat.

De persze neked kell tudni mi csak érvelhetünk :-)

Szurkolok hogy jól dönts!

2012. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ket emberbe vagy szerelmes akkor mindig valaszd a masodikat, mert ha igazan szeretned az elsöt akkor sosem lettel volna szerelmes a masodika...
2012. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!