Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, aki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki egy max10-es szépség értékelésen 2-3 pontot adna magának?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
aha, én :)
2012. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is!max max 4et adnék!!
2012. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a kis hazudósok :)
2012. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 3-at. 21 éves vagyok, barátom még nem volt, szóval ez mond valamit.:D
2012. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha 3 pontot adok akkor egy ônbizalom hiányos kislány vagyok ha 8at adok akkor egy beképzelt rib.nc ... melyik a jobb?
2012. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amit a természet adott,aszerint 3-ast,4-est adnék...de a megjelenésem az öltözködés,a smink és a frizura,plusz a bájosságom miatt(amit sminkeléssel és egyebekkel nyerek),már 5 fölöttire értékelem magam :-)

Ettől függetlenül nem vagyok önbizalomhiányos,csak egy kicsit szégyenlős néha!

:-)

2012. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10pontból tízet adnék, és tudjátok miért? Azért mert ha te nem hiszed, hogy szép vagy, egyáltalán miért erőlködsz elhitetni másokkal? Nem azért mert nagyképű vagyok, ez nem attól függ, hanem csak egyszerüen jól érzem magam a bőrömben, és van akinek ez tetszik, és van akinek a full vékony lányok. Ez van, ezt kell szeretni, hát szeresd!
2012. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is kb. hármat, de azt is csak akkor, ha jó napom van. :)

24L

2012. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyi bókvadász lányt.Lefogadom,hogy egyikőtök se ronda,csak bebeszélitek magatoknak.
2012. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!