Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Gyopárvirág kérdése:

Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és nem hinném hogy szép. Tudom, h most a fiúk inkább ezt nézik egy lányban. A lényeg, hogy van egy srác aki most lesz 16 éves. Még csak egyszer sem beszéltünk, a nevemet is épphogy csak tudja. Látom, hogy sokszor néz. De lehet hogy csak a legjobb barátnőmet aki szerintem szép lány. Szóval szeretnék tippeket, hogy hogyan ismerkedjek vele, úgy hogy még csak nem is ismerem...Nem kell értelmes válasz, mert ha kiírom, úgy sem gátolja azokat az embereket akiknek kedvük szottyan viccelődni valakivel. ;)

2012. szept. 25. 16:32
 1/8 zsófisss válasza:
Szerintem menj oda hozzá beszélgetni, ha nem mersz akkor találj ki vmi indokot h nincs-e véletlenül egy zsepije vagy nem-e látott egy sálat erre felé, amit "te vesztettél el" stb.
2012. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, ezen én is gondolkoztam már. a sálas jó ötlet, mert sokat hordok. :D köszönöm mégegyszer! :)
2012. szept. 25. 19:18
 3/8 anonim válasza:

ismerős helyzet :)

írj rá fészen, mosolyogj rá, nézz rá kedvesen, stb....

add meg neki azokat az egyértelmű jeleket, amikből kiderül, h bejön neked.D

vagyis én ezt csinálom!

de ha akarsz, akk kép alapján többet lehetne mondani(hogy kinézetre bejössz-e neki)

ha van kedved, akk priviben bővebben beszélhetünk erről

14/L

2012. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
De aranyos....
2012. szept. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát, köszi mindenkinek. Azt hittem, talán így majd több önbizalmam lesz jeleket küldeni, de valahogy ez sem volt elég...:/ Mindenesetre köszönöm. :)
2012. szept. 27. 19:34
 6/8 zsófisss válasza:
Nyugi :) a lányok 90%-ának sikerül meeógcsábítani a kiszemelt, srácot, csak jó módszer kell, és önbizalom, a srácok a mosolygós, magabiztos lányokat szeretik:)
2013. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a srác:

1. kevés az önbizalma és nem mer odamenni hozzád

2. nem is jössz be neki

3. egyéb pl: van csaja


szerintem semmi féleképpen sem kezd el "zaklatni" én nagyon utálnám ha elkezdene nekem írogatni (úgy hogy teljesen egyértelmű hogy rám van kattanva) egy 14 éves lány


amikor rád néz mosolyogj, és amíg birod tartsd a szemkontaktust(álltalában lányok nem bírják sokáig)

ha meg közeledni akarsz felé akkor se nyomulj, légy olyan vele mintha csak barátkozni akarnál, de ha ő kezd majd el nyomulni, akkor te is "viszonozhatod"


megpróbáltam egyszerűen leírni, remélem érthető


16/F

2013. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


ha viszont magabiztos vagy, akkor szinte mindegy mit csinálsz, simán oda is mehetsz hozzá, de ha nem akkor ne csináld, mert nagyon kínos lesz a helyzet :))

2013. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!