Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem, de sokára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem, de sokára találkozunk újra, ha egyáltalán. Hogyan feledjkek, vagy foglaljam le magamat addig?

Figyelt kérdés

Folyton Ő jár az eszemben. Lehet, hogy januárban újra látom, egy konferencián, de lehet, hogy nem :-(

Le kellene foglalnom magam valahogy addig, de már szinte belebetegszem a munkába, hiába, mégis a szabadidőmben csak Őróla gondolkodom, még az álmaim is róla szólnak.

Nincs meg az elérhetősége, pedig jó lenne rövidre zárni, már kínoz az érzés. Még az se segít, ha addig fizikailag mással vagyok, mert arról is csak az jut az eszembe, hogy Vele kellene ezeket átélnem.

Segítsetek, mit csináljak????



2012. dec. 1. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a nemed?
2012. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nő, 30as
2012. dec. 1. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is 30+ vagyok. Ha rájössz, hogy mit tegyél, akkor áruld el nekem, mert én is itt kűzdök, hogy ne folyton ő járjon az eszembe. Kezdek megőrülni. És ha nézem a kis ajándékot amit kaptam, akkor még jobban megőrülök. Kellett nekem beleszeretni. Bár én a héten már találkozok vele, csak épp nem kezdeményez.


Az hogy mással vagy addig az nem fog segíteni! Inkább tv-z vagy sétálj egyet, olvass. Ilyesmi!

2012. dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Együttérzek...Nekem egy éve volt egy kongerenciàn egy sràc akivel egymàsba szerettünk, egy hónapra rà talàlkoztunk újra, rengeteget szenvedtem miatta, de még most is rengeteget gondolok rà...
2012. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mióta ismered?
2012. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ki mióta ismeri? A kérdező?

Szerintem egyszer látta. Habár nem lehet kivenni a leírásából.

2012. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

2X találkoztunk és beszélgettünk szakmai konferencián.

Már azt hittem jobban vagyok azóta, de újra Róla álmodtam. Olyan, mintha mindig ismertem volna és Rá vártam volna. Nem ismerek magamra :-O

2012. dec. 25. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:

7


Mosd fel magad. Az a pasi amelyik odáig van meg vissza alapon veled kapcsolatba, az az első konferencia után le sem lehet lőni, mert telefonon "beszélgetni" szeretne, és az nem vár Január X napjáig. Az nem hagyja hogy lerázd, az átlát a műsoron... Az képtelen kivárni a januárt:D

2012. dec. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi lép azonnal. Főképp ha bizonytalan. Egy találka után meg egyáltalán nem biztos, hogy eljutott odáig gondolatba. Van olyan pasi akinek több idő kell.
2012. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!