Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kor befolyásolja azt, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kor befolyásolja azt, mit tartunk szépnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért van az,hogy a korombeli fiúk nem vesznek észre,és az idősebbek pedig..hát őket érdeklem.Nem öltözöm kihívóan,és nem festem agyon magam,ami öregbítene engem,de mégis mikor valaki megpróbál felszedni,megtudja persze a korom (16),és elmondja,hogy simán nézett idősebbnek.És ezek után csak lazábbra veszi,de nem adja fel.Ez persze lendít az önbizalmamon,hogy ,,húú,egy idősebb pasi"!De aztán máris elveszítem,mert a fiatalabbak nem vesznek észre.Bár az idősebbek,kb 20-22 évesek,szóval nem nagy a különbség,de ez mégsem jó.Miért van ez??
2012. dec. 4. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
talán 50 felett
2012. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 legly ***** válasza:

egyszerűen azért mert túl érett vagy


Legly

2012. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ember mindig változik, ezáltal az igények is.
2012. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy a korcsoportokban éppen milyen gondolkodásmódú emberek vannak. Okos lánynak tűnsz, de jól vigyázz nehogy túlságosan el ringasd magad.

A korosztályod nem nézi ki belőled, hogy meg kaphat...meg amúgy is te idősebb pasikkal nyomulsz...

az idősebbeknek meg könnyű préda vagy. A "nagyobb" korkülönbség miatt a legnagyobb kretén is azt hiszi hogy simán meg dughat mivel te még "taknyos" kis ribi vagy aki fel néz rá és úgy ugrál ahogy a "bölcs öreg" akarja.

Persze ne vedd ezt nagyon magadra, de ezt a mentalitást nem egy ismerősömnél láttam már.

Gondolom érted a hasonlatokat. Igaz nem lehet minden fekete vagy fehér, de a fentieket vetítsd ki a saját életedre és talán megkapod a válaszokat.

2012. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!