Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk volt már olyan hogy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan hogy? (folyt. Lent )

Figyelt kérdés

Hogy egy nőnek a hangjába szerettetek bele?

Egyáltalán van olyan hogy szexi hang?


2012. dec. 4. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, és igen.

Vannak nagyon szép hangú lányok.

2012. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Olyan hogy beleszerettem, olyan még nem.

Egyszer a buszon hallottam két lányt beszélgetni, egyiknek olyan gyönyörű hangja volt, hogy kitartottam mellettük és nem mentem odébb annak ellenére hogy másik oldalamról egy csöves bűzölgött :)

2012. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ha linkelek az enyémről mondtok véleményt?:)
2012. dec. 4. 18:29
 4/12 anonim ***** válasza:

Van! Velem volt. Nálam sokat számít a hangja, h szép legyen.

És ugyanez fordítva is, h tök rendben volt, de a hangja ilyen borzalmas cigis Adele-es :S

2012. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az enyémet imádják telefonon keresztül!

F.

2012. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem van egy barátnom, akinek cigikoptatta hangja van és úgy beszél mintha be lenne rekedve. Néha cukkolják is ezzel. De múltkor kettesben voltunk és (igaz nem szerettem bele) elkezdett énekelni. Nagyon szép énekhangja volt, tiszta és kellemes.

Vannak emberek akik jól énekelnek, mert megvan hozzá a hangjuk, de ez talán szebb volt mindennél amit hallottam.

Van olyan, hogy szexi hang, amit úgy jellemeznék, hogy lágy. Nem az az idegesíto sipítós, és nem is az a mély, hanem olyan kiegyensúlyozott.

2012. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van szexi hang,de CSAK amiatt lévő szerelem szerintem ritka.
2012. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

*****



mondanatok akkor?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. dec. 4. 18:40
 9/12 tabaki ***** válasza:

Legyek őszinte? Énekhangnak manapság igencsak megjárja, de semmi különlegeset vagy pláne erotikusat nem tudok benne fölfedezni.

Igen, hallottam már imádnivaló hangot, Párizsban valami áruházi bemondóét. Abban aztán minden volt: Mosoly, évődés, a vevőknek szánt örömteli meglepetés kuncogó izgalma, de így elmesélhetetlen az egész. Hogy el ne keseredj: Azóta sem találkoztam hasonlóval, szerintem százévenként egyszer születik ilyen.

Visszatérve a te hangodra, soha rosszabb ne jöjjön. Viszont szerintem egyáltalán nem közömbös, hogy mit énekelsz. Ha valami olyasmit, ami által a számodra valóban fontos dolgokat közölheted a világgal, az át fogja szellemíteni a hangodat, és ki tudja, tán még szexi is lesz tőle, de vonzó és izgalmas mindenképpen. Ez a giccs mindössze a "tizenkettő egy tucat" kitűző viselésére jogosít. Légy igényes magadhoz.

2012. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
most mi??
2012. dec. 4. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!