Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2negatív teszt ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2negatív teszt ellenére lehetek terhes lassan?

Figyelt kérdés
A párommal nem védekezünk..Október 1.én volt meg utoljára...6 napig tartott..Múlt hónapba vártam hogy megjöjjön, de semmi.A melleim feszülnek, fájnak, fel vagyok puffadva, néha hányingerem van, de semmi más.Az elmúlt napokba már 2szer álmodtam olyat hogy van egy lányom.Furcsa álom volt, de tetszett nagyon! Január végére kaptam idő pontot a nőgyógyásznál, de engem ez nagyon irritál hogy így jártam.2TESZT negatív, de mégis úgy érzem hogy terhes vagyok.Vagy cisztám lehet szerintetek??! Tudom hogy nem vagytok orvosok, de segítsetek.Írjátok le hogy nektek milyen tapasztalaitok vannak ilyen téren, és hogy mit gondoltak az én szituációmról.Köszi előre is!
2012. dec. 4. 19:58
 1/8 A kérdező kommentje:

*2 negatív teszt ellenére lehetek terhes?



(így szólna a kérdés.)

2012. dec. 4. 19:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha okt. 1-én volt meg utoljára,akkor már a második menszid marad ki. Nem valószínű, hogy terhes vagy, mert azt már kimutatná a teszt, és valószínűleg már kezdene látszódni is, de ne várj január végéig a dokival,keress másik dokit korábbi időponttal, vagy menj oda sürgősségivel!
2012. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Január végér már akár a 3.hónapban is lehetsz :-D


Én elmennék más orvoshoz.


Ha nem védekezel simán lehetsz terhes bármikor.

2012. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyira parázok.Félek hogy gáz van velem!
2012. dec. 4. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
ne feledjuk hogy a tesztek sem 100%osak.ezek a tunetek terhessegre utalnak,azonnal keressel masik orvost,mond el a problemad hogy surgos.amugy egyeb is lehet,de amig egy orvos nem lat,hiaba talalgatunk,mert azzal ugy sem mensz semmire!
2012. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valakinek van olyan története amibe így járt valaki? vagy hogy később mutatta ki a teszt a +t??? De am a mellem érzékeny..és fel is vagyok puffadva..! Ha terhes lennék akkor 8-9 hetes lennék!
2012. dec. 4. 20:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltok!
2012. dec. 4. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Én fel voltam puffadva, a melleim és az alhasam fáj, furcsa volt a mensim is ...és kiderült hogy nem terhes vagyok hanem összeszedtem egy jó kis nemibajt ....

nem húzós kis antibiotikum és rendben lesz, DE ha ilyen tüneteid vannak te is menj el szépen orvoshoz minél előbb.A nők hajlamosak csak terhességre gondolni ha bármi bajuk van pedig sokkal komolyabb dolgok is húzódhatnak a háttérben amit kezelni kell

2012. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!