Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell terhességi tesztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell terhességi tesztet csinálni? FONTOS. Böv lent

Figyelt kérdés
menstruáciom nem tudom mikor kell megjöjjön. mondta valaki hogy amikor megkéne jönnie azelött 2-3 nappal kell megcsinálni.ez igaz? ha igen akkor hogy kéne mégis megcsinálnom???kétségbe vagyok esve...ugy történt hogy lehet hogy nem is tudtam rola...erröl nem szeretnék beszélni..ha lehet hogy nem akkor még szüz vagyok. ezért teszem föl ugymond ilyen tudatlanul ezt a kérdést.nem tudom mi hogy megy. x-epilt szeretnék venni. vélemények tanácsok?

2012. febr. 27. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármennyire hihetetlen, van mellette tájékoztató, amiben szépen le van írva.

Egyébként bármikor meg lehet csinálni, ha eltelt bizonyos idő (kb. két hét) az aktus után.

Hamarabb nincs értelme, mert úgy is negatívat mutat akkor is, ha terhes vagy.


Egyébként rá kell pisilni/bele kell mártani a vizeletbe és pár perc után leolvasni az eredményt.

2012. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ elsö.

ebben a kérdésben a második válaszolo azt irja hogy a menszesz után 2-3 nappal utána csináljunk tesztet. muszáj nézni a menszeszt? én minnél elöbb megakarom csinálni. már ideje lenne eddig nem mertem

2012. febr. 27. 21:28
 3/6 A kérdező kommentje:
2012. febr. 27. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Aktus(vagyis a szex) után 14nappal kell megcsinálni,akkor mutat biztos pozitívat,vagy biztos negatívat!


Megveszed a tesztet(én a discolort ajánlom,ami 800-1000ft körül van a gyógyszertárba).Ez vízsugaras teszt,de ennél olcsóbb van a dm-ben,tescoban,rossmannban is.


Miután kifizetted a tesztet,reggeli vizelettel megcsinálod.Elolvasod figyelmesen a használati utasítást.A vízsugaras azt jelenti, hogy pár csepp pisi kell a tesztnek a megfelelő mérő részére.Pár másodpercen belül megjelenik rajta egy vagy két csík.A használati utasítás alapján pedig beazonosítod, hogy terhes vagy nem terhes.A lényeg, hogy szex után másnap hiába csinálod meg,nem mutatja ki,csak szex után 14 nappal,mert a beágyazódás és a megtermékenyítés,vagyis a tényleges terhességhez ennyi idő kell.

2012. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A menzesztől függetlenül csináld,ahogy mondtam,vagyis a lényeg, hogy AKTUS(szex)utáni 14.napon csináld,akkor mutat biztos pozitívat v negatívat.
2012. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

nem tudom mi van de olyan mint ha meglenne.

töröltem és ugy láttam mint ha de csak nagyon picit. betettem betétet semmit se láttam. kivettem.utána mint ha megint láttam volna valamit betettem megintt betétet. halvány piros kicsi csik volt szinte semmi. azota nincs is meg..ez pecsételö vérzés volt? hallottam terhességnél lehet ilyen igy megcsináljam a tesztet?

2012. febr. 29. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!