Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki 21 éves és még nem volt szerelmes? Furcsának tartanátok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne furcsa?Én 22 leszek és nem voltam szerelmes.Annyi a különbség,hogy én fiú vagyok.
2012. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem,mert én is ennyi idős vagyok,és én sem voltam még az. :)

21/F

2012. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
A szerelem nem olyan dolog, amit életkorra lehet időzíteni, vagy amit x éves korig át KELL élni. Vagy jön magától, vagy nem. Inkább azt kellene átgondolnod, hogy miért nem voltál még szerelmes.
2012. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Már mint, hogy érted, hogy nem voltál szerelmes? Mert igaz nekem volt beteljesült szerelmem: tehát jártam is vele. Meg volt olyan, akibe iszonyatosan szerelmes voltam, ha megláttam kiugrott a szívem és nem lett belőle semmi. Utóbbi sem volt? 23F
2012. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én 20 éves koromban lettem szerelmes, de akkor aztán úgy belezúgtam a srácba, mint vak ló a gödörbe.

Azóta is együtt vagyunk.

2012. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én életemben egyszer voltam, de az is 4 évvel ezelőtt volt. azóta semmi...
2012. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azért nem voltam még, mert senkinek se merek megnyílni és nem engedem magamhoz közel az embereket.

A munkahelyemen van egy srác, akiért egy időben nagyon oda voltam, amikor megtudtam, hogy van barátnője sokat sírtam. De mostanában már nem igazán érdekel, úgyhogy szerintem ez is csak fellángolás volt.

2012. dec. 4. 21:18
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz megnyílni? Félsz, hogy visszaélnek a bizalmaddal? Vagy attól tartasz, hogy ha érzelmileg túl közel kerülsz valakihez, akkor nagyon fog fájni az esetleges csalódás?
2012. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mindkét kérdésedre igen a válasz.
2012. dec. 4. 21:37
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) Adtam zöld kezet minden kommentelőnek.
2012. dec. 4. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!