Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Hol az a határ, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Hol az a határ, ami után úgy érzed, hogyha te keresed a fiút, akkor már nem fogsz nyomulósnak tűnni, vagy hogy túlságosan odalennél érte?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja, hogy az ismerkedés legelején megy a lányoknál, hogy "nem keresem, nem írok neki, mert akkor túl nyomulósnak tart, és nem becsülne meg blablabla".


Fogadjuk el, hogy ez így van, kevesek vagyunk a megváltoztatásához, kész, ennyi, nem ez a kérdés.


A kérdés, hogy meddig kell egy fiúnak eljutnia nálatok, hogy ne érezzétek úgy, hogyha te most keresed a társaságát, akkor nem fog nyomulósnak tartani?


2012. dec. 4. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

ha beszélni akarok vele és nem ír, akkor írok én neki.

egy darabig, mondjuk olyan 3x, mert utána már levágom hogy én akármennyire is kíváncsi vagyok rá, ő rám nem.

2012. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok.
2012. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy nyilvánvaló legyen, hogy tetszem neki, érdeklem őt. Én nem azért szoktam visszafogni magam, hogy ne tartson nyomulósnak meg stb., hanem csak szimplán nem akarok azzal égni, hogy folyton keresek egy srácot, nyilvánvaló, hogy tetszik nekem, akarok tőle valamit, miközben ő le sem sz*r... :)
2012. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont mint az előző. Ha érzem az érdeklődését, meg azt, hogy jólesik neki, hogy keresem, akkor én szívesen keresem. De "tapadni" nyilván nem akarok.
2012. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előttem már leírták:) ha érzem,hogy nem csak egyoldalú az érdeklődés:)
2012. dec. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!