Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Egy lány meddig lehet/le...

FIÚK! Egy lány meddig lehet/legyen rámenős? Mikor van az a határ, amikor már visszataszító?

Figyelt kérdés

Egyáltalán legyen egy picit rámenős?

Vagy ti hogyan gondoljátok?

18L



2012. nov. 20. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egy picit rámenős.Több nem kell.
2012. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az a fontos, hogy ne alázd meg magad előtte. a tartásod maradjon meg
2012. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Határok és szabályok nincsenek.
2012. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TOMAtm ***** válasza:
mindenkinek más jön be.az nem baj ha nem egy flegma lesz*rom,nekemmind1 csaj,hanem tudja mit akar(de ne legyen nagypofájú,hangos,mert azt utálom)
2012. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Ami tetszik, szinte imádom,ha egy nekem tetsző,szép lány így viselkedik:

- Előre rámköszön!

- Ha én köszönök neki, akkor űgy mosolyog rám,hogy attól

"elolvadok"!

- Beszélgetést kezdeményez velem ha úgy adódik a

szituáció, valami kis kérdést tesz fel felém, amiből

érzem,hogy érdeklődik irántam.

- Ha már van köszönőviszony, esetleg beszéltünk már ,akkor

néha megdícsér hébe hóba valami miatt,amit lát

rajtam,hogy az fontos nekem, adok rá.

- Leginkább ott van ,ahol én, de csak néha, hogy érezzem, felém húz.

EZek laza és egyértelmű jelek egy lány részéről, ezek nagyon jólesnek. Egy igazi nyitott, barátságos lány imázsát kelti.


Amit útálnék: Kifejezetten szörnyetegféle bányarém rámerőlteti magát. Ez olyan 10/ 4 es kategoria illetve lentebb. Azért érzed te,hogy oda tartozol vagy sem. Ha már egy jó átlagosnak érzed magad, akkor lehetsz éppen jó.

Na aztán ha állandóan, hosszú idegesítő módon pofázni akar velem, úgy hgy odajön ,és nyomja végelláthatatlanul a szöveget, ami nem érdekel egyáltalán, de vihorászik is közben, meg affektál.

Ha levakarhatatlan, zaklat telefonon, becsönget a házamba, hogy haverkodna már nagyon, de a kutya nem hívja, ha szerelmes leveleket küldözget, rámírogat e-mailen. Az már sok.

Szemét ügy azis, ha közvetítő személyt vesz igénybe,hogy galambpósta szinten üzengessen nekem, hogy mit akar. Ez tipikusan a nyomorákok módszere.


És hogy ne kavarodj bele, a leszólít, kérdez valamit az egy enyhe fokozat, amire a férfi fog rámozdulni Ha! akar, ha nem akkor egy rövid válasszal is elintézheti a férfi.

De a ráakaszkodik és folyton nyomja a szöveget neki a lány, az már ennél sokkal dúrvább, sokkal rámenősebb valami, szóval van különbség a kettő közeledés közt! Az utóbbi az terhes szar. Az előbbi meg csak egy kedves geszus!

2012. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hasznos válaszokat,jöhetnek még:D
2012. nov. 20. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem a nő csak jelezze,hogy kell neki valaki,de nem tudom,engem is szedtek már fel,pedig pasi vagyok...Igazából azt kell csinálni,ami a jellemedhez tartozik,nem azt,amit elvárna a társadalom,vagy a pasik.Nekem is az jön be,ha egy csaj adja saját magát,és akinek tetszik,annak tetszik alapon éli az életét.
2012. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 imotep1526 válasza:
52%
Jó asszony az ágyban ku.va a konyhában tündér.. :D Lehet rámenős.
2012. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon vonzó, jó ha egyszer nem a csicskájuknak érzem magam 30F
2017. febr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!