Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordúl veletek gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordúl veletek gyakran hogy ha nincsenek is nagyon durván elvárásaitok elvárásaitok de van egy bizonyos ideálotok és egy teljesen más típusú emberbe szerettek beke/ vesz le titeket a lábatokról?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, velem pont most esett meg. :D


21L

2012. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, velem is épp most történt meg. :)
2012. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki külsőre nagyjából rendben van,kicsit humoros,van közös témánk és hirtelen közel kerülünk,gyakran beszélgetünk,találkozunk,abba nem nehéz bele esni....Az ideálom úgysem találom meg soha :D
2012. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, most is így alakult. :)
2012. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasonló velem is megesett,de túlzás,hogy beleszerettem.Talán inkább azt mondanám,hogy személyiségre számomra ideális pár lett volna,a külseje nem az ideálom volt,de tetszett,csak a sors közbe szólt és nem lett belőle semmi.

Az ilyesmi megesik.Soha nem lehet tudni,hogy a számunkra tökéletes társ milyen formában jön el.

2012. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
velem előfordult és utólag rájöttem hogy azok miatt szerettem bele a második lányba amik az elsőből számomra hiányoztak :D
2012. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, velem is éppen "most" esett meg (az elmúlt két hónapban). Külsőre nagyon nem jön be a srác, annyira, hogy még csak meg sem fordulna a fejemben, hogy bármi komolyabb legyen, hiszen nem az esetem.

Viszont jobban megismerve a belső értékei hihetetlenül megfogtak (intelligens, vicces, hasonló az érdeklődésünk stb.). Úgyhogy most nem tudom, mit is tegyek, mert 1:1 az állás ilyen szempontból:)

2013. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!