Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszenék neki? Hogyan rázzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenék neki? Hogyan rázzam le finoman úgy, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég a suliban volt egy buli, ahol én voltam az egyik személy, aki fogadta az érkezőket. Volt egy srác, aki nagyon furán viselkedett, összevissza sétált, neki ment a falnak és mondtam neki, hogy inkább üljön le. Ezek után nem akart onnan elmenni. Elmesélte az életét és mivel nagyon csalódott volt én vigasztaltam, végighallgattam és tanácsokkal szolgáltam. A suliban másnap vártam, hogy köszönjön, de nem tette meg, így úgy tettem, mintha nem is ismerném. De észrevettem, hogy gyakran figyel és megjegyezte mikor melyik teremben van órám és legtöbbször ott áll előtte. Amikor egyedül vagyok a folyosón odajön hozzám beszélgetni és most egy közösségi portálon is bejelölt úgy, hogy nem is említettem soha a nevem..



2012. dec. 5. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen,bejön neked ez a srác?
2012. dec. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, éppen ezért akarom lerázni, de nem akarom nagyon megsérteni sem.
2012. dec. 5. 10:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Jobban fáj ha tévedésben hagyod!Ne durván de légy elutasító!

Részletezzem?

2012. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hol az őszintesség? mond meg neki hogy nem tetszik neked.
2012. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy volt már egy fiú, akinek konkrétan megmondtam, hogy nagyon aranyos, de nem tetszik. Mire Ő azt válaszolta, hogy csak barátként közeledett, pedig egyértelmű volt, hogy mik a szándékai. Ultra ciki volt, azt nem akarom még egyszer átélni .
2012. dec. 5. 10:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi,a srácnak, volt ciki,nem akart égni.Nemkella képebe mondani,de kerüldd, vele a kapcsolatot,ne nézz vissza rá,töröld a portálodról,írd ki hogy kapcsolatban vagy,csak észreveszi magát!
2012. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként valóban kapcsolatban vagyok és ki is van rakva fb-re. Ez elég egyértelmű? :)
2012. dec. 5. 11:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég lenne,elöbb utóbb feladja,ha meg zaklat,tényleg koptasd le!Ha nem veszi a lapot,megérdemli!
2012. dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. dec. 5. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!