Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, fiúk, ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, fiúk, ha tetszik nektek egy lány, flörtöltök is vele stb, de aztán kiderül hogy van barátja, kiábrándultok belőle? Vagy továbbra is tetszik csak nem "nyomultok" tovább?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nyomulok tovább,Nem vagyok egy Tulipán Taposó :D
2012. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam nyomulni direktbe, de ha közelebb kerülnék egy lányhoz, akiről kiderül, hogy barátja van, akkor én sunyi ribancnak tartanám. És nem a ribancsággal lenne gondom, (t.i.: a ribancok jók) hanem a sunnyogással. Felejtőssé válna onnantól a lány.
2012. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, szerintem is sunyiság ez.
2012. dec. 5. 12:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert ha úgy flörtöl, hogy van barátja, akkor elég kaki jellem lehet...
2012. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem nem a barátja érdekel,hanem a csaj.Ha csak a végén derül ki hogy van barátja,az azt jelenti hogy belement a flörtölésbe.Innentől kezdve a csaj felelőssége,ők választanak végül úgyis.
2012. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, tetszetni fog továbbra is, de mondható hogy kiábrándulok, a fentebb is említett okok miatt. Mert ha pasija van, akkor engem csak hülyít, tehát lelépek, vagy ha nem hülyít, és pasi mellett kavar, akkor meg ugyanezt tenné mellettem is, és ezért hagyom.
2012. dec. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó,nem biztos hogy melletted is ugyanezt tenné,lehet hogy te lennél az élete párja.Attól hogy éppen egy kapcsolat végén van nem jelenti azt,hogy senki mellett nem fog megállapodni.
2012. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolat végén vagyok, a barátom sokszor elképesztően viselkedik velem, volt hogy kidobott a lakásból, meg eltűnt hetekre úgy hogy senki nem tudta hol van, féltékenységi rohamai vannak pedig sosem csaltam meg stb. Volt hogy hónapokig hónapig külön voltunk, akkor kezdődött köztem és egy munkatársam közt flörtölés. Ő ezekről a problémákról nem tud közelebbit. Mivel a barátomat nagyon szerettem(és még most is valamennyire még), mindig visszamentem hozzá. Most az van hogy tudom hogy elvileg szakítanom kéne vele ha már más érdekel, de egyszerűen nincs szívem otthagyni. Kizárólag ezért vagyok még vele. A srácot próbálom nem hülyíteni, alig beszélek vele nehogy eláruljam magam, de mostanra már nagyon beleestem. Sőt, szerintem szerelmes vagyok belé mint az állat. Szóval ez a sztori. Tudom hogy valahol szemétség amit csinálok, de nem tudom hogy lehetne ezt etikusan elrendezni.
2012. dec. 5. 13:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha flörtöl a lány úgy hogy van barátja, akkor elkönyvelem magamnak, hogy örülök, hogy még az elején kiderült, hogy milyen alak. Az ilyeneket kerülöm messziről, csak mások érzéseivel játszanak, az enyémmel nem fognak.
2012. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben pedig az az etikus,szerintem,ha a régi kapcsolatot határozottan lezárod.
2012. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!