Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok? Bejönnek a tetovált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok? Bejönnek a tetovált pasik?

Figyelt kérdés
Nem a kopasz, agyontetovált szekrénysorokról beszélek. Tervezek a lábszáramra egy a kedvenc filmemből idézetet, aminek motivációs üzenete van. Számomra jót jelentene, akárhányszor ránéznék, csak egy szolid betűkkel írt pár szavas idézet. Semmi rosszfiús vagy egyéb szándékkal csináltatnám, szimplán magamnak a jelentése miatt. Nem akarom, hogy emiatt beskatujázzanak, vagy hamis értékrendet akasszanak rám a csajok, ami nem is én lennék.

2012. dec. 5. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejon.

De egy tetko akkor szep szerintem ha izmos labra csinaltatjak :)))

2012. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszenek a tetoválások, de alapvetően azt gondolom, h ezt te magadnak csinálod, nem másoknak, szóval felnőtt ember vagy, eldöntöd, a párod meg a későbbiekben úgy fogad el, ahogy vagy

nem hinném egyébként, hogy ebből olyan nagy hátrányod származna, nem is látható helyen, munkahelyen se gáz, mert erre is gondolni kell...szóval ha találkoznék valakivel, akivel minden másban passzolunk egymáshoz, csak azért mert én szeretem a tetoválást, nem utasítanám vissza az illetőt

2012. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem ítélek tetoválás alapján. Szerintem nyugodtan csináld meg. :)
2012. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem igen!:) Nézd csak meg Adam Levine-t!:D *.*
2012. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem izmos, sem jóképű, mint ő.;) Azért is csináltatnék csak oda és úgy, hogy passzoljon.
2012. dec. 5. 15:45
 6/8 anonim válasza:
Hát, nekem a kopasz, izmos, tetkós pasik jönnek be. :)
2012. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen!
2012. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak egy kis írástól a lábszáradon még nem fogsz a "tetovált pasik" kategóriába kerülni. Főleg, hogy az nem is látszik, ha épp nem rövid nadrágban vagy. Én utálom, ha egy pasi tele van tetkókkal, az egész karján, mindkettőn, a vállán... az egész felső testnén, és hát a kopaszokat sem szeretem, de egy írás a lábszáradon, nem sárkányminták meg ilyenek az jó.
2012. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!