Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg "rossz"fiú vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "rossz"fiú vagyok? Van akinek ez bejön?

Figyelt kérdés

Szerintem rossz kategóriába írom de sz*rok rá!Lehet,hogy egy kicsit önéletrajzosra fog sikeredni,szóval akit nem érdekel a téma az ne is kezdjen bele.

Úgy érzem,mintha két személyiség lakna bennem.Mert van rossz oldalam azt aláírom de van jó is.Bár ezt nem sokan ismerik.

Nagyon sok embernek a fejét átvágtam azzal,hogy én nyerjek legyen bármiféle ügyben.

Ott csalok ahol csal tudok,legyen ez játék,vagy az életben bármi.

Az iskolai években is rengeteg balhém volt: sok verekedés, visszapofázás, igazgatóik, szaktanárik minden....

Jó eszűnek tartam magam,szerintem az is vagyok mert röpke percek alatt képes vagyok mindent megtanulni...

A jó tulajdonságom szerintem az,hogy rengeteget de tényleg rengeteget olvasok...Nagyon sok könyvem van,mindenhova viszek magammal ha megyek...Buszon,partra,suliba bárhová megyek is olvasok. Nagyon bele tudom magam élni és képes vagyok éjszakákat fenn maradni mert egyszerűen nem tudom lerakni.

Nagyszájú vagyok és visszapofázok mindenkinek.

18 éves vagyok tanulok még, de dolgozok is suli után.

Egy esztergaműhelyben dolgozok, élvezem az öregek társaságát..De ott b*aszok ki velük ahol csal tudok:) De a lényeg,hogy veszik a lapot,és poénnak veszik fel.

Emelet az állatokért vagyok oda,főleg a halakért.


Volt egy barátnőm és ő mondta,hogy megszólták,hogy velem jár..Nem külsőre hanem mind viselkedés miatt..

A külsőm szerintem rendben van:főleg a kis pics*knál mert elégé hasonlítok arra aki az Alkonyatban játszik Edwardra vagy kire...De lesz*rom....


2012. dec. 5. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy, még nem kategorizálnálak be, szerintem egyszerűen link vagy még. A helyesírásod mondjuk botrányos, de hát azt látom, hogy Te nem az elvárásoknak megfelelni kívánó ember vagy. Azt nem értem, hogy miért érdekel a mi véleményünk? Ha olyan vagy, amilyennek írod magad, akkor épp lesz*rod, hogy mit gondolunk Rólad...
2012. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a rossz fiúknak nincs lelkiismeretük. szóval nem vagy az.
2012. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rosszfiúkat nem érdekli hogy ki mit gondol róluk, illetve a rosszfiúk nem járnak ilyen oldalra az előbbi okból kifolyólag.
2012. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!