Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön a pasiknak a kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a pasiknak a kicsit "rossz lányos" külső?

Figyelt kérdés

A rossz lányos alatt NEM a ribancosat értem.

Hanem mint pl. Effy a Skinsből:

[link]


[link]


[link]


Tehát füstös szemek és/vagy vörös ajkak/köröm, kivágott felsők, sok ékszer, vagány stílusú ruhák.

Vagy ez már sok így?


2010. dec. 25. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a tiszta csajokat szeretem.
2010. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön így filmen, vagy képről, de élőbe lehet kicsit tartanék tőle h dilis :D


16/f

2010. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egyben ez így sok de külön külön esetleg talán 2 dolog 1xre még jó
2010. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,de ezekről a nőkről mindig azt gondolom hogy rohadt jó stílusa van,ugyanakkor a felsoroltakból a hétköznapokban egy tulajdonság is bőven elég szerintem.
2010. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Skinhead-fogáshoz ideális, de ne ijedj meg, persze ha az ilyen fiú így is fog kezelni..


Osztályelső, okos v.gazdag fiú-fogáshoz a kiskosztüm, MINDIG ápolt, FESTETLEN, természetes köröm, hozzá valódi bőr cipő, ékszerként pedig a tökéletes nyelvtudás (kis angol akcentussal), esetleg iPhone/iPad javasolt!

(alapszinten tintás E-book olvasó is megteszi)

2010. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen egy "picit" én is soknak éreztem ha ezt így mind egybe..:D Csak az érdekelt hogy ez a "rosszlányos" attitűd mennyire vonzó pasiszemmel.

(Utolsónak meg megjegyezném, hogy a kiszemeltem éppenséggel skinhead. xD Mondjuk nem a durvábbik fajtából, de akkor is az. :)

2010. dec. 25. 21:01
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bejön, és ezt lehet úgy is intézni, hogy normális legyél, és mégis vad. tehát megvan az arany középút:) én nagyon keresgélem:D

L/16

2010. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én olyan lányt akarok, aki bezúzza a férfiak orrát. Szóval olyan "harcostársat".
2010. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Képen jól néz ki, de élőben esetleg

- csúnya vagy, és nevetséges leszel ilyen külsővel

- szép vagy, és annyira dögös leszel, hogy a fiú nem mer kezdeményezni.

Szóval vannak benne veszélyek.

Ha a fiú skinhead-társaságba jár, az mindenképpen jó, mert az ilyen bandákban kevés a lány, jók az esélyeid, akárhogy nézel ki.

2010. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem nagyon bejön!16/f
2010. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!