Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vonzódok hozzá, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vonzódok hozzá, akkor ne is erőltessem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy lenne nála esélyem össze is jöhetnénk, de nem tudtam eldönteni mi legyen, talán ezzel meg is bántottam. Nem gondolok rá úgy, hogy de jó lenne találkozni, hanem csak úgy, hogy ideális társ lenne.Szerintem ebbe az is belejátszik, hogy 2 évig gyáva voltam ismerkedni olyan nőkkel akik tetszettek, most meg itt az alkalom, de csak azért, hogy legyen valakim, aki megért, szeret, járjak vele? mert amúgy nem vonz (igazából szép, kedves, aranyos, de nem jön be.) De attól is félek, hogy elszalasztom és magányos leszek.19f
2012. dec. 5. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye;)
2012. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha ettől félsz, és emiatt akarsz vele lenni, akkor felesleges. Úgyse fogsz figyelni rá eléggé, és egy csomó olyan hibát követsz el, amit később átvihetsz más kapcsolatokba.


Ha pedig szimplán bizonytalan vagy, vacilálsz, még ismerkedj vele. Nincs kikötés mikor kell összejönni valakivel, próbáld jobban megismerni, lehet beleszeretsz.

2012. dec. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De szerintem vonzalmat nem lehet generálni. Vagy van, vagy nincs.Én úgy érzem hogy nincs.Akkor meg minek hülyítsem őt is, meg magam is?
2012. dec. 5. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs értelme, túl fiatal vagy ahhoz, hogy ennyire alábecsüld ezt a dolgot! Nekem is volt már ilyen barátom, de voltam olyannal is, akibe szerelmes voltam! Ég és föld a különbség, azóta nem adom alább a nagy szerelemnél, mert egyszerűen csak úgy van igazán értelme.:)
2012. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
dugni jó lesz ő is. még az is lehet, hogy megszereted, ha meg nem, akkor keresel mást.
2012. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az ilyen érzéketlen válaszolókra! Ha nem szereted őt, akkor ne használd ki semmiképp! Az pedig nem túl jó, hogy nem vonzódsz hozzá, de várogatod, hogy belészeress... Sokkal többet érdemelsz ennél. Igaz szerelmet, egy olyan nőt, akihez az első pillanattól kezdve vonzódsz, és szépen, fokozatosan egymásba szerettek.
2012. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
"dugni jó lesz ő is. még az is lehet, hogy megszereted, ha meg nem, akkor keresel mást." így se tudok hozzáállni, mert talán lelki ismeretfurdalásom lenne amiért átverem
2012. dec. 5. 20:34
 8/10 anonim ***** válasza:
gyúrj komolyan, és lesz jobb csaj, mivel önbizalmat is ad :P
2012. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha össze is jössz vele, utána még bármi kialakulhat..

Ha viszont mikor már együtt vagytok és egy idő után sem érzel semmit, akkor kár lenne a lányt tovább hitegetned.

2012. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed vele magad,az pont elég. Nem kell,hogy tetszen.
2012. dec. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!