Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokhoz vonzódok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokhoz vonzódok?

Figyelt kérdés

Szívesebben vagyok lányokkal mint fiúkkal.

A lány barátaimat szívesen ölelgetem, vígasztalom stb... Fiús lány vagyok és jobban érzem ıgy magam.

Lehetséges, hogy biszexuális vagyok? Vagy csak ilyen korszak?

13/L



2012. nov. 2. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak ilyen korszak. :)
2012. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem
2012. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Basszus mi mondjuk meg neked, hogy vonzódsz-e szexuálisan más lányokhoz? Ezt neked kell tudni, te lüke.
2012. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De honnan tudnam eldonteni?: |
2012. nov. 2. 19:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem is inkább a lányok vonzanak, a fiúk sosem vonzottak.


30/f

2012. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"De honnan tudnam eldonteni?: |" Hát ha nem tudod akkor még hagynod kéne, a párkapcsolat és szexualitás témát. Inkább babázzál!
2012. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Istenem, de rohadt sokat segítettek az előttem hozzászólók... Akkor offolás nélkül:

Néha én is érzem így magam, a média ezt sugározza. Ha el tudnád képzelni, hogy egy lánnyal létesítsz szexuális kapcsolatod, csókolód, jársz vele és nagyon sokat gondolkozol rajta, akkor lehetséges, hogy biszexuális vagy. Most abba a korba értél, amikor a hormonok már javában tombolnak, ez is lehet az oka, hogy ez a kérdés foglalkoztat. Nyugi, még ráérsz eldönteni, hogy valóban az vagy e.

2012. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem a női gondolkodást, de tényleg, hogy még azt sem tudjátok eldönteni melyik nemhez vonzódtok? Egyszerű megcsókolnád a barátnőidet? Szívesen néznéd őket meztelenül, nyalnád végig az egész testüket? Ha ezek a gondolatok izgalomba hoznak téged(és nem hányod el magad)akkor igen biszex vagy.
2012. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolso kettonek, koszonom!:)

Es utolso: van olyan ismerosom aki "hulyesegbol" mond ilyeneket!

2012. nov. 2. 20:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Nemrég még én is így éreztem. Aztán beleszerettem egy fiúba...és szépen fokozatosan rájöttem..hogy az csak egy korszak volt... :)

16/L

2012. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!