Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet az ember, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ember, ha nem rendelkezik semmiféle kisugárzással?

Figyelt kérdés

Több emberrel is beszéltem már a témáról, ők egybehangzóan azt állították, hogy nekem nincs semmiféle férfias kisugárzásom. Ők ennek tudják be, hogy a nőknél nincsenek sikereim.

Tudomásul vettem, ugyanakkor borzalmas érzés. Ezen a dolgon lehet segíteni vagy veszett fejsze nyele az egész?



2012. dec. 5. 23:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Egyél egy kis uránt.
2012. dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Járj nyitott szemmel a világban és figyeld meg mások hogyan viselkednek férfiként.
2012. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
56%
Irány Fukushima vagy Chernobyl!:D
2012. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Törődj bele, mást nem tudsz tenni!
2012. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Ha úgy vesszük, az is egyfajta megoldás. Hamarosan végezne velem.
2012. dec. 5. 23:25
 6/34 anonim ***** válasza:
biztosan lehet rajta segíteni de sajnos én sem tudom a választ !
2012. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Az előző kommentem az első válaszolónak szólt.

Nekem ez jelenti életem rákfenéjét, mert más esetekben ugyebár "menj el gyúrni, kozmetikushoz, vegyél új ruhákat! ..."

Itt egy egészen más, megfoghatatlan dologról van szó.

2012. dec. 5. 23:35
 8/34 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd abba a siránkozást. Hidd el, nekem rengeteg okom lenne, hogy ide kiírogassak 100 kérdést is, de nem teszem.

Amúgy mindenkinek van valamilyen, neked is, csak ők nem ismerték fel. Majd más fel fogja.

2012. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Járj nyitott szemmel a világban és figyeld meg mások hogyan viselkednek férfiként.


Az nem én lennék, csak egy utánzó, akinek nincs saját egyénisége. Másoknak legalábbis ez jönne le.Azt mondják, az olyan viselkedésnek természetesnek kell lennie, különben semmit nem ér.

2012. dec. 5. 23:37
 10/34 A kérdező kommentje:

Szerintem hagyd abba a siránkozást. Hidd el, nekem rengeteg okom lenne, hogy ide kiírogassak 100 kérdést is, de nem teszem.



Miért ne írjam ki? Nem arra van ez az oldal? Lehet, hogy esetleg más is olvassa, aki szintén ugyanebben a cipőben járt.

Egyébként pedig azt mondom, inkább itt sírjon valaki, mint otthon sírjanak az ő hozzátartozói. Remélem, tudod miről beszéltem!

2012. dec. 5. 23:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!