Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 eves lany vagyok es megneze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 eves lany vagyok es megnezem a lanyok feneket de nem tetszik meg semmi. Most akkor mi van velem? Leszbi lettem? ; ( ( ( (

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 06:21
 1/10 anonim ***** válasza:

............vagy csak féltékeny vagy rájuk, hogy te nem úgy nézel ki.


De te még túl fiatal vagy ilyenekre gondolni, vagy pasizni!

2012. dec. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

12 évesen azt se tudod még, mire való a puncid, és mit kell csinálni vele. Egyáltalán megjött már?... Hogyan lehetne kijelenteni ennyi idősen valakiről, hogy leszbi?


Ráadásul az, hogy megnézed a csajok seggét, egyébként sem jelent semmit. A lányok mindig felmérik a többi lányt maguk körül: hogy néz ki, mekkora a melle, hogyan öltözik, stb. Ez csak puszta tájékozódás, nem szexuális vágy.

2012. dec. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Feltekeny v, erdekelnek a rivalisok. En is mindig megnezem a kornyezetembe levo pasik testet, pusztan irigyseg/kivancsisag.

18f

2012. dec. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez semmit nem jelent, ha nem érzel olyankor nemi vágyat a lányok iránt.
2012. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pasikra sem izgulsz még!! Akkor hetero sem vagy ?

Béna kérdés vagy Fake!!!

2012. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát így szimplán csak ott marad a szemed,de ha elképzeled és fantáziálsz velük akkor sem vagy az.Mert a lányok/nők 90%-a néha fantáziál lányokkal..Velem is volt ilyen :)
2012. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem volt régen egy (lány) osztálytársam, akiről kiderült hogy leszbikus, de ő kiskorába is olyan volt mintha fiú lenne (úgy viselkedett, és úgy érezte magát), szóval az más eset, de már kiskorban kialakuló volt. Persze nem azt mondom hogy ennek mindig feltétlenül így kell lennie, de azt megérzi az ember, ha az.
2012. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az utóbbi megint más. Ha már kiskorától így viselkedett, amikor a szexualitás még nem jelentkezik senkinél, az inkább azért lehet, mert zavarja, hogy lánynak született, és puncija van, valójában fiú szeretne lenni. És ebből következik később, amikor elkezd szexuálisan is beérni, hogy lányokkal akar járni, mert fiúnak érzi magát. Tehát nem fordítva, hogy azért viselkedik fiúsan, mert a lányok tetszenek neki.
2012. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De az igaz fius vagyok de voltam fiuba szerelmes nagyon jartam is fiuval es nem akarok ezen valtoztatni. Es en szeretek lany lenni es nem szeretnek leszbi lenni.
2012. dec. 13. 16:21
 10/10 anonim válasza:
lány maradsz ha leszbi vagy....és én 12 évesen nem dicsekednék a pasiimmal inkább menj játssz valamivel
2013. szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!