Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ezt mert csinaljatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ezt mert csinaljatok?

Figyelt kérdés

Mert bsztok le ha nekem szamit a kulso??

Meg ha igenyes vagyok??

Most mert??kotelezo csunya fiuval osszejonni??Ha nem igy teszek akkor budos krva vagyok....Ezen az oldalon nem egyszer megkaptam mar ...


2012. dec. 6. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert Ön megérdemli!
2012. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szerinted csak csúnya fiú és brad pitt férfi létezik?mérnem jössz össze

egy ápolt fiúval,aki nemöltözik menőn,nemjár fodrászhoz,de ápolt a haja

nemjár divatos cuccokba,de kúltúráltan

2012. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
És a lányok miért bsszák le azt a fiút aki nem akar ronda,kövér lányokkal összejönni?
2012. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer megpróbáltam egy olyan sráccal, aki nem jött be. Borzalmas volt. Úgy éreztem, hogy hazudok neki, éjjelek mentek rá, hogy csak bőgtem otthon.


Ez kémia. Azzal jössz össze, akivel ez 'működik'.

2012. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4es pontosan.

En meg mar kezdem magam rosszul erezni ezek miatt

2012. dec. 6. 19:18
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
budos krva
2012. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

És ez a kérdés most miért volt szükséges??? Azért vagy egy büdös k.rva, mert úgy viselkedsz. Nem kötelező csúnya fiúval összejönni, de a média hatására furcsa elképzeléseitek vannak a rondáról, és az álom pasiról. Persz én csak egy gyökér összetört srác vagyok (nem csak a nők miatt), minek p.fázok én neked? Igaz? Tudod néha igazán elgondolkozhatna a korosztályom azon, hogy mi a fontos, és mi nem... mitől lesz valaki ember, JÓ EMBER, és mitől lesz egy gerinctelen féreg, egy b.dös k.rva... na de eltértem a párkapcsolatoktól... nem igényes vagy, hanem luxusk.rva. Az igényesség más... Üdv, nem szaporítom tovább a szót, felesleges, csak le leszek hurrogva. Lesz aki azért, mert egy gyökér megkeseredett vagyok, lesz aki azért, mert taknyos vagy, te ne pofázz.... IDÁIG FAJULTUNK? ...

F17

2012. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én megértelek, idén még nem láttam olyan lányt, aki tetszett volna, pedig sokat vagyok emberek között. Egyszer megpróbáltam olyannal aki nem annyira tetszett, és hát még a szex is szar volt. Szóval igazad van. 24F
2012. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4-esnek teljesen igaza van??? :DDD A kémia nem külső alapján van ti tudatlanok... atya ég... tényleg nem kéne itt lennem -.-'

F17

2012. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem a külső miatt hoztam fel a kémiát, hanem a vonzódás miatt. Ahhoz vonzódsz, akinek tetszik a külseje. Bocs, ha rosszul tudom.
2012. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!