Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám beinditani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám beinditani (felizgitani) anélkül hogy hozzáérjek?

Figyelt kérdés

eddig úgy csináltam hogy ruhán kereszűl a csiklóját izgattam de mostantól nem akarok ilyen szexéhesnek tűnni...azt akarom hogy semmi nógatás nélkül rám másszon

Köszönöm a segitségeteket!


2012. dec. 6. 19:22
 1/4 anonim válasza:
Incselkedj vele.
2012. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sugdoss mocskot szavakat a fülébe meg miket csinálnál vele amiktől ilyen meg olyan állapotba kerülne (részletesen) és te mennyire ráizgultál meg akarod őt. Beválik. :))
2012. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szingliségemnek köszönhetően bizony jelen helyzetben engem bármi fel tud izgatni, de amikor barátom volt és találkoztunk engem az roppantul feltudott, ha egy szál melegítőben mászkált előttem ...

egyszer feküdtem az ágyon és egy pillanatra odaugrott ebben a szerelésben és akkora lendülettel megcsókolt és mondta, hogy szeretlek", hogy egy laza mozdulattal átfordítottam és hát nem kell folytatnom mi történt....egyszerűen csak csókold meg ott ahol tudod, hogy nagyon szereti a lehető legérzékibben...

és igazából ez sem lesz nógatás, mert miért ne mutathatnád ki a szereteted ...amikor egy nő fel akar egy csávót izgatni? a legjobb formáját hozza és illegeti magát....hát tedd te is ezt

2012. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor a barátom azt mondja vigyorogva direkt, hogy nem kapsz csókot meg semmit, akkor aztán tuti hogy rá mászok. De már a puszta látványa is felizgat, pláne amikor melegítő gatyát vesz fel, baromi jól néz ki benne, mondjuk bármiben.
2012. dec. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!