Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem miért nem akarnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért nem akarnak a lányok ismerkedni? Mindenkivel kedvesek velem meg olyan távolságtartóak.

Figyelt kérdés
Minden buliban van egy spanom aki elmondja, hogy csajozni pedig könnyű. Csak odamész mondasz valamit és kész. Nafigyelj! És tényleg fel is szed valakit. Ha én megyek oda akárkihez csak leráz. Pedig nem valami műmacsó dumával, vagy netről tanult csajozással megyek oda.
2012. nov. 28. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a barátod ilyenkor mindig néhány ezrest fel is ajánl a hölgyeknek! Tudod minden nő megvehető(öhm vagyis k.rva!)
2012. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor sem vagy érdekes a csajok számára.

Rá kell jönnöd, hogy miért pattintunk le!

2012. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsőtől kérdezem, hogy az Anyukád nem nő véletlenül, mert én az vagyok!
2012. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hááát valóban nem vagyok egy brad pitt
2012. nov. 28. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
küldj képet! az előző kommented alapján nem tartod magad helyesnek, de lehet h csak te gondolod így
2012. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Csúnya vagy. A lányoknak csak a külső számít, na meg a magasság. Minél magasabb és jobb képű vagy, annál sikeresebb vagy a női nemnél. MÁr kutatások is igazolják, hogy a magas, jóképű srácoknak mindig terem szép barátnő, míg a csúny, alacsony fiúk valószínűleg a maradékkal kell, hogy megelégedjenek vagy még azt sem kapják meg.
2012. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!