Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vallhat egy nő szerelmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallhat egy nő szerelmet a férfinak? Mi a véleményetek egy ilyen helyzetről?

Figyelt kérdés
Felnőttekről van szó.
2012. dec. 6. 20:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten tetszik. hogyne. Egyáltalán nem értem, mi a gond? Talán a nőktől elvárás,hogy béna néma gyagyásak legyenek, és csak bamba bírkaként várák,hogy hátha egyszer az életben feléjük téved kicsi eséllyel valaki. Tenniük kell azért,hogy jól érezzék magukat.
2012. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiltja a törvény, miért ne tehetnéd?

Anyám is szerelmet vallot apámnak anno, a fater felfigyelt rá, és összejöttek. :)

2012. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet akkor, ha az egyik fél foglalt?
2012. dec. 6. 20:06
 4/35 anonim ***** válasza:
Na de melyik fél? Ez lényeges...
2012. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
A férfi foglalt + idősebb is jóval. :(
2012. dec. 6. 20:08
 6/35 anonim ***** válasza:
67%
El is várom, hogy előbb nekem valljanak szerelmet. Fiú vagyok.
2012. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

En valltam :D

Be is egtem :DDD

17/L

2012. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
*vallottam
2012. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Természetesen igen,jobb,mintha meg sem próbálnád,sok férfi egyenesen örül neki,főleg a mulyább fajta.

Egyébként a Te eseted különleges,tehát eltekintve mindattól,amit fentebb írtam,légy óvatos,nem biztos,hogy szerencsés más kapcsolatába belemászni egy ilyen vallomással.

2012. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Tudom. Csak annyira szerelmes vagyok- és nem hiszem, hogy kibírom, hogy ne tegyek semmit...
2012. dec. 6. 20:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!