Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklek egy nőt se?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklek egy nőt se?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és egy csomó lánnyal megpróbálok barátkozni meg megismerni nem bunkók mert ha keresem őket akk beszélgetnek meg ilyenek de ők sohasem keresnek, magyarán leszarnak. De az összes

nem vagyok nagyon nyomulós de annyira balfék se hát átlag kb

nem vagyok bunkó hát próbálok normális lenni és átnéznek rajtam nem vesznek észre az utcán nek köszönnek stb....


2012. dec. 6. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Az biztos, hogy nem alakítasz velük ki mélyebb kapcsolatot akkor, ezen kéne dolgoznod, többet foglalkozni velük. Persze nem rámászásra gondoltam.


A leírtak alapján csak valami távoli ismerősnek nézhetnek leginkább.

2012. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akit ismernek oszt annyi ja , de próbálok én mélyen :D meg észrevettem sok lányon hogy csak azért voltak kedvesek hogy ne legyenek bunkók meg ilyesmi de am nem érdeklem őket volt egy lány akivel elmentem egy randira már úgy volt hogy összejövünk és hirtelen meggondolta magát vagy nem tudom mintha valami történt volna és haverommal is megismerkedett és amikor haverommal vagyok vagy nem esz észre vagy nem tudom de szarul esik
2012. dec. 6. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Szegény...


nincs remény.

2012. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Komolyra fordítva a szót, azt teheted, hogy próbálkozol, és igyekszel kihúzni ép elmével minél tovább.


Lányok sajnos elég g-ecik.

2012. dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20 éves fiatal vagy és a fiatalok közt van rangsor vannak a menő fiuk van az átlag és vannak akik alatta vannak cikiznek bántanak kérdés te hova tartozol ne ird le magadban gondolod át te hova tartozol és őszinte legyél magadhoz mit gondolnak rólad a többiek ez ilyenkor sajnos fontos mert kialakitanak rólad egy képet és az alapján ítélnek meg fontos az is hogy nézel ki menyire tudsz beilleszkedni egy társaságba és vigyázz arra is hogy ha lányokkal beszélsz ne legyél unalmas és meg egy kis tanulság nem mindig az visz előrébb a lányoknál hogy kedves vagy ha egy kicsit bunkó vagy és nem nyalizol szerintem előrébb jutsz van egy örök igazság a királynővel qurvaként a qurvával királynőként kell bánni :)
2012. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
őszintén szólva átlag, szeretek menni bulizni discoba meg a társaságot is szeretem :D
2012. dec. 6. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor hanyagold őket ne írj nekik ne köszönj ne legyél bohóc nyersz valamit azon hogy írogatsz nekik még csak barátságot sem ha meg unatkozol és beszélnél valakivel mi itt szeretettel várunk :D de azt hiszem van pár beszélgetős oldal
2012. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4.A fiúk is gec1k.Mindenki gec1...csak nagyra nőttek.:D
2012. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!