Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem veszem észre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem veszem észre, vagy tényleg nem érdeklek senkit?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Barátnőm mindig meséli, hogy ilyen meg olyan helyes pasi nézte őt meg...

Meg hogy folyamatosan nézi őt egy srác a buszon (mindig egy busszal jönnek).

Múltkor elmentem vele sétálni és mondja, hogy aki elment mellettünk fiú úgy megnézte.

Szép a barátnőm, de ez nem túlzás?

Én valahogy soha nem veszem észre, hogy megnéznének (nem vagyok kövér, se csúnya).

Lehet, hogy csak kitalálja?

Szerintetek?


2012. febr. 10. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jöhet a következő kérdező
2012. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lányok, sajnos nem csak a te korosztályodban, akik csak úgy érzik jól magukat, ha állandóan erről beszélnek és ráadásul nem kis túlzással. Ne vedd a szívedre. Akinek egyéb témája sincs, az tapasztalatom szerint kompenzál.
2012. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak bemeséli magának, és másoknak is :D

Lehet hogy Te meg úgy bejössz mindenkinek, hogy rád se mernek nézni! nyugi :D

2012. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyébként pont ezt az érzést akarta kelteni benned. Soha ne engedd, hogy megingassák az önbizalmad.
2012. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pedig nem ilyen... Aranyos, kedves...

2012. febr. 10. 21:30
 6/13 anonim ***** válasza:
feltűnési viszketegség, attól mert ő "észreveszi", hogy megbámulják, nem biztos, hogy utánad senki nem fordul meg az utcán, de az nem is olyan fontos dolog, úgysem az utcán fogsz bepasizni:D
2012. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne csapjon be, az ilyenek mind aranyosak és kedvesek.
2012. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet ,és megmondom milyen vagy.:-)
2012. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Képet nem küldök... bocsi:)

De különben csak az arca helyes a csajnak, mert szinte mindig farmerben van meg pulcsiban.

2012. febr. 10. 21:37
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal a véleménnyel, hogy aki folyton erről beszél, annál valami nem stimmel. Lehet, hogy valójában nincs rendben az önbizalma, és szüksége van arra, hogy ezt ismételgesse (+ figyelje), hogy ki nézi őt...


No, de Te arról kérdeztél, hogy csak Te nem veszed-e észre. Megnyugtatlak, én sem. :) Akkor sem, amikor barátnőm szerint egyértelmű... Ha meg mégis feltűnik, az már olyan, hogy... mondok példát. A pasi állandóan felvette a szemkontaktust, figyelt, mosolygott, amikor beszélt, közben egy csomószor rám nézett, ha kettesben beszélgettünk, elképesztően közel állt hozzám, amikor odahajolt hozzám, hogy segítsen a számítógépen valamiben, megsimította a hátam. Ez utóbbi volt az a pont, amikor egyáltalán felmerült bennem, hogy "csak nem tetszem neki?". Addig semmi... Vagy egy másik pasi: beszélgettünk, nevettünk, de eszembe sem jutott, hogy lehetne valami, amikor is rám írt facebookon, méghozzá nagyon egyértelműen fogalmazva. Én erre felhívtam barátnőmet, hogy "Te, szerinted ezzel a mondattal azt akarja tudatni, hogy tetszem neki?". Szóval, mint látod, nemcsak Te nem veszed észre. Pedig Téged biztos észrevesznek. :)

2012. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!