Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Albérlet szexért, ti belemenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérlet szexért, ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Adódot egy lehetőség, hogy ingyen lakhatnék, egy új építésű lakásban, egy férfival, ezért "cserébe" "csak" annyit kéne, tegyek, hogy heti 2-3 alkalommal ki elégítem őt, egyébként nem igazán volna otthon, mert napi 12-14 órát dolgozik. Jelenleg nincs senkim és hát anyagilag sem állók túl jól, úgy hogy hajlók a dolog felé.

2012. dec. 7. 16:19
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
71%
ez komoly?vagy csak viccnek szántad??
2012. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
ez nagyon bizonytalan, ha én lány lennék csak akkor mennék bele, ha jól ismerném az illetőt
2012. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
62%
meg ha lusta/buta lennék dolgozni
2012. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
73%
sztem ez nagyon gáz..!én ha lány lennék tuti nem menék bele..de te tudod ;)
2012. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek hasonló megoldások.
2012. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%
Na az ilyen "lányokat" adnám el Dubajba meg ilyen-olyan maffiavezéreknek Dél-Amerikába, és az árukból fizetné vissza az államadósságot. Szánalmas ribanc.
2012. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
93%

Tudunk ilyenről. Csak ott van a gond hogy ez nem egy hosszú távú megoldás. Ha a pasi bejön neked akkor legalább az nem jelenthet problémát. De mi lesz akkor ha esetleg egy új kapcsolatba bonyolódsz? Elköltözöl egy pár hetes ismeretség miatt? Nem fogsz. Viszont a "párodat" is meg csalod.

Ez morális kérdés. Neked kell tudnod mit miért vagy hajlandó vállalni és a későbbiekben tükörbe tudsz-e majd nézni ha úgy alakul. No meg ott van a "ki mit szeret?" kérdés. Meddig vagy hajlandó elmenni hogy a lakhatásod meg legyen oldva? Gondolok itt akár szerepjáték, perverz vágyak stb.-re. Használati tárgynak lenni nem kis feladat!

Az én véleményem férfiként, hogy nézz körül más megoldás után. Közös albérletbe mehetsz nőkkel is és az annyira nem is veszélyes havi kiadásból meg van. No meg sz**ni sem kell érte annyit. Ilyen döntést csak egy gyenge jellemű nő hozna, mert ez a "könnyebb" megoldás. Szerintem harcolj egy kicsit jobban az életben a boldogulásodért és talán találsz BIZTOS megoldást a jelenlegi gondjaidra.

2012. dec. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%
Nem egyszerűbb kiállni a sarokra és a szerzett pénzből kifizetni egy albit ahol egyedül lakhatsz?
2012. dec. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

nem szántam viccnek....


És köszönöm a kedves kommentelöknek, nem érezem magam rib@ncnak / k-nak stb.


Am. régebb óta ismerem, korábban a főnököm volt, azóta már máshol dolgozom. De beszélő viszonyba maradtunk.

2012. dec. 7. 16:36
 10/36 A kérdező kommentje:

8as:


Ezt te se gondolod komolyan ugye? Azért szerintem nagyon nem mind1, hogy egy valakivel vagy együtt, akit ismersz. Vagy pedig naponta 25 f@@@ jár benned?


A történethez még hozzá tartozik, hogy korábban, már volt szexuális kapcsolat köztünk egy alkalommal. (igaz az "önkéntes" alapon )

2012. dec. 7. 16:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!