Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért ilyen bunkók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért ilyen bunkók egymással szemben, főleg interneten amikor nem is ismerik a másikat de az látszólag kevesebbet ér náluk (bőv lent)?

Figyelt kérdés

Pl itt az oldalon kiírok 1 kérdést h van 1 problémám vmivel kapcsolatban, erre a válaszolók 90%-a kötekszik és beszól h ilyen szánalmas szerencsétlent még nem látott és szedjem össze magam. Amíg ha olyat kérdezek amiből az jön le h magabiztos vagyok, menő és jófej, esetleg még vicces is a kérdés akkor meg jópofiznak, kedveskednek, priviket írnak, stb..

És a legérdekesebb h utánna ezeknek akik priviket írtak és ismerkednének (mivel én fiú vagyok ált lányok írnak), leírom privibe azt a problémámat amit az előbb még név nélkül kérdeztem hirtelen végtelenül kedvesek, rendesek, együttérzőek lesznek és probálnak segíteni.


Ez az amit nem értek, miért nem lehet ismeretlenül is kedvesnek lenni, mi a jó abban ha leszólják a másikat?


2012. dec. 7. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
meg midneki egyből k*rvázik meg jajj szerencsétlen biztos ribi vagy..
2012. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a Földön. Engem is sokan piszkálnak itt is, és máshol is. Ezen ellen nem lehe mit tenni. :-(
2012. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet lány priviket kapni? Én is akarok.
2012. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyszer talán majd megérted az első benyomás fontosságát.

Egy másik ember nem olyannak lát, amilyen igazából vagy, hanem olyannak, amilyen benyomás kialakul benne rólad. Ez pedig lassan változik meg.

2012. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyan ez is mint amikor itt még a 20centis kukac is kicsi amikor meg a pasijukról van szó még a 12-estől is el vannak ájulva :D
2012. dec. 7. 18:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Ha lealáznak valakit, akkor onnantól sokkal erősebbnek érzik magukat. Ez persze illúzió, de az emberek szeretik ezt a kétes kis diadalt is kiélvezni. A kedvesség ezt sajnos nem adja meg. :)

Ha túl magabiztos vagy, akkor nem vagy olyan könnyű préda, tehát nem éri meg próbálkozni sem veled. És pláne, így, neten keresztül... tanulmányok ezreit lehetne írni az emberekről. :D


(Arról is, hogy a Szerelem, szex témakörben miért kapsz gyorsan több választ, mintha alapvetően az Önismereti vagy az Egyéb kérdések között jelent volna meg. :D )

2012. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én írok, néhányan nyalnak, a nyomorékok meg írják, h mekkora sz@r a felfogásom, mert van életem.


Ilyen ez a popszakma. Pozitivitás jobban vonzza az embereket, mint a negatív kisugárzás, ennyi.

2012. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Net már csak ilyen. Ne aggódj más is kap, köztük én is, és én még kérdéseket se írok ki csak válaszolok azokra.
2012. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek azért valahol örülnöd kellene. Ezért jó hogy névtelenül ill. csak egy nickel megy itt minden. A reakciókból konklúziót vonhatsz. Első kőrben ha be szólogatnak val.szeg okkal teszik és a hiba nálad van. Az hogy (ismerkedés után) kedveskedni próbálnak és máshogy állnak hozzá a dologhoz már azt jelzi hogy el fogadtatod magad a többséggel. Nincs ebben semmi rossz, mert a való világ is csak így működik.

Gondolj csak bele, hogy milyen káosz volna itt ha felszínes jó pofizás menne minden kérdésnél.

2012. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!