Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég megismertem egy lányt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég megismertem egy lányt. Interneten tök jól elbeszélgetünk egymással, de amikor személyesen is találkozunk van olyan h ott állok, mint egy kuka, és semmi nem jut az eszembe. Mit tegyek h ez elmúljon?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 20:45
 1/7 anonim válasza:
Ha nem jut semmi eszedbe annyit mondasz neki hogy, mesélj valamit.
2010. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor semmi nem jut eszedbe akkor a hülyeség is jobb mintha csak állnátok egymás előtt szótlanul percekig órákig...


Kezd el mesélni neki, hogy egy habfiú vagy aki a tengerböl jött vagy te egy földönkívüli vagy, vagy te vagy batman, legalább nevetni fog .....jobb mint a kínos csend

2010. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én is neten ismerkedtem meg a barátommal. először nem kettesben találkoztunk,amit nem is bánok,mert amíg mi csendben álltunk volna a 3. személy mindig mondott valamit,amit mi tovább tudtunk fűzni. így elkerültük a kínos csendeket.
2010. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
általában barátjaival van,lóg,de hát én,mint "vad idegen" betoppanok oda,a lánnyal még csak-csak van közös beszélni való,de a többivel?nem ismerem őket.
2010. nov. 24. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:

A "mesélj valamit" szerintem nem olyan jó ötlet, engem például kiráz a hideg, ha valaki ezt mondja nekem, egyrészt, mert akkor tudom, hogy nincs téma, másrészt még át is passzolja labdát, hogy én keressek egyet, plusz honnan tudnám, miről meséljek... persze ez csak én vagyok, lehet ő odáig lenne ettől, mert neki meg az jönne le ebből, hogy érdekled. (De mégis van pár ilyen selejt mint én, aki meg ezt nem veszi észre :D)

Viszont a viccelődés az szerintem is jó ötlet, nálam nagyon pozitív, ha valakivel lehet így "hüIyülni" ;)

19/l

2010. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gab0ca válasza:
Ez elég gyakori helyzet az msn-es, chates "kapcsolatoknál", de attól függetlenül rajtatok múlik minden.
2010. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 2 hét levelezés után találkoztam a párommal. de nálunk nem volt néma csend. a kezdettől kezdve olyanok voltunk, mint egy pár, már eleve kézen fogva jártunk, stb. még szoknod kell személyesen a társaságát, beszéljetek neten is webkamon, az segíthet. és minél többször talizzatok.

21L

2010. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!