Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe szerelmes vagyok. Mit mondjak neki? A fontos információk lent!

Figyelt kérdés
Egy iskolába jártunk egy ideig, de aztán mi elköltöztünk, ő pedig előző évben elballagott. Csak facebookon találtam meg a neve alapján. Mit írjak neki? Az a baj hogy,lehet, hogy van barátja :( Mert olyan szép :D ! Én 14f Ő 15l
2012. dec. 7. 20:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív hozzál állás.. (Y) :DD

őő amúgy beszéltetek már fb-on?:D

mennyire laktok messze egymástól?

amúgy beszélgessetek sokaaat.. aztán felajánlhatod hogy elmehetnétek valahova.. úgy is itt a téli szünet (hál' istennek..)

Ha gondolod dobj üzit.. ;))

14l

2012. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Lazán. De figyelmesen! Poénkodj, de csak ha kikívánkozik. Légy figyelmes felé. Én valami aranyos viccessel kezdeném az írást a helyedben. ;-)
2012. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hajrá Krisz.
2012. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Még nem írtunk egymásnaj :( Persze kicsit azért ismer, de messze lakunk, de az engem nem gátol!


Milyen Krisz?


Köszi az eddigi válaszokat!

2012. dec. 8. 00:45
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha énekelni nemnagyon tudsz,akkor zámbó krisztián vagy. :DDD
2012. dec. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
ja értem
2012. dec. 8. 10:00
 17/21 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor egy évvel feljebb jár nálad, ha ő ballagott, és ti költöztetek. Ha jóban voltatok, akkor valami ilyesmit írj:

"Szia, hogy vagy? Csak rég beszéltünk, és kíváncsi vagyok, mi minden történt veled azóta, hogy nem láttalak. Milyen a gimi?"

Ha ismeritek egymást, nem fog furán ütni a kérdés, mesél majd, és később feldobhatod, hogy találkozzatok valamikor. Sok sikert! :)

14/L

2012. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha nem messze költöztetek, akkor felhozhatod hogy szétnéztél a középsulik között, és nem tudsz dönteni. Mond hogy számoljon be az ő sulijárol.
2012. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem ismer, illetve nagyon ritkán beszéltünk amikor egy iskolába jártunk. Biztos nem ismer fel, és facebookon nincs rólam fent kép. Nem vagyok valami bátor ilyen téren, nem merem bejelölni ismerősnek se, nem hogy ráírni :( Erre jöttem most rá...
2012. dec. 8. 17:56
 20/21 A kérdező kommentje:
Legjobban attól félek, hogy lehet már van barátja!
2012. dec. 8. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!