Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe szerelmes vagyok. Mit mondjak neki? A fontos információk lent!

Figyelt kérdés
Egy iskolába jártunk egy ideig, de aztán mi elköltöztünk, ő pedig előző évben elballagott. Csak facebookon találtam meg a neve alapján. Mit írjak neki? Az a baj hogy,lehet, hogy van barátja :( Mert olyan szép :D ! Én 14f Ő 15l
2012. dec. 7. 20:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Próbálj nem belekapaszkodni senkibe. Tizen-, huszonévesen rám is jellemző volt. De muszáj megtanulni, rájönni, megtapasztalni, hogy lelkileg ez nagyin kockázatos és bizonytalan dolog.


A fontos az -ha már nőügy-, hogy legyen valakid! :)

Ne feltétlen az, akit kiszemeltél, és nem bírsz tágítani mellőle gondolatban!


Ha csak lazán, de belül őszintén viszonyulsz másokhoz, könnyebben teremtesz kapcsolatot még lányokkal is. ;)


Én avval se törődj: miféle kapcsolatod lesz vele. haveri? Szexuális? Partnerkapcsoalt, szexszel? Vagy csak flört?

Lesz, ami lesz, csak ismerkedj, ÉS LEGYÉL KORREKT MINDIG!


Nem hülyíteni kell a csajokat, mint sok ostoba fiú teszi! Bele is csömörlenek azok a fiúk, h rendszeresen átvernek lányokat, pusztán futó élményekért!


Szóval ne erőltetetten és ne önző módon légy laza, de laza legyél. MUSZÁJ ELŐSZÖR BELSŐ, LELKI MUNKÁT ELVÉGEZNED, ÉS MINDIG VAN MIT ÖNMAGUNKON JAVÍTANI.


Ne akarj semmit görcsösen, de legyenek elképzeléseid

Azonban NE merev céljaid. :)

2012. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!