Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez, vagy inkább örülnöm kéne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és tudom, hogy én neki csak egy barát vagyok. Szóval összehoztam egy lánnyal aki egy tapló velem de tetszenek egymásnak...Csak nem tudom, hogy miért csináltam és most kicsit rosszul is érzem magam mert saját magam ellen dolgoztam..

2012. dec. 8. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

hát jól elrontottad, most egy ideig nem lesz esélyed a srácnál

kivéve, ha te leszel a gonosz csábító:)

2012. dec. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fke ***** válasza:
háááháá :D miért csinálsz ilyen hülyeséget? :D
2012. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
AA pasi most nem veled jár ugyan, de amikor már szakítottak a csajjal, emlékezni fog, hogy te kedves voltál annyira hogy összehozd őket.
2012. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rossz ötlet volt, ne játssz legközelebb kerítőt!

Változtatni már nem tudsz, felejtsd el a dolgot!

És örülj, hogy te jó voltál valakikhez.:)

De remélem ez egy jó tapasztalat volt !

Ne őrülj bele !(nem ér annyit ;)

Majd találsz te is valakit aki hozzád passzol!:)

2012. dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Tanultam a hibámból...
2012. dec. 8. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!