Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok boldog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok boldog, miért vágyom vonzó barátnőre, amikor nem vagyok jó pasi és inkább örülnöm kéne, hogy egyetlen egy lány végre van, aki képes volt első randi után továbbiakban is találkozni velem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem vonzódom hozzá testileg, olyan, mint egy fiú, kicsit szőrös szegény, de nem tehet róla, biztos genetikai eredetű, ráadásul a szeme sem egézséges, de oké, arról sem tehet, de mégsem tudok vonzódni hozzá. Olyan lányról van szó egyébként, aki tényleg nem kell egy pasinak sem, ezt ő maga mondta és őszintén szólva megértem, nem egy szépség, de még átlagosnak sem mondható szegény. Én meg az a típus vagyok, akit már lerondáztak, de helyesnek is tartottak. Az a baj, hogy én sem vagyok egy vonzó jelenség a mai lányok számára, szóval nincs más lehetősgem mint ez a lány, próbáltam elfogadni, de hiába minél többször randizunk annál inkább nem vágyok már újabb találkákra. :S Nem akarom megbántani szegényt, de nem tudom van-e értelme ezt így folytatni. Nem tudom, ha elengedem lesz-e valaha olyan lány, aki elfogad a külsőm ellenére, mert bár vannak, akiknek helyes vagyok, de ők messze élnek vagy nekem nem az eseteim külsőre. Kezd elegem lenni ebből az egész párkeresésből, bár tudnék egyedül is meglenni, tényleg nem könnyű egy ronda fiúnak vagy lánynak az élete.
2012. nov. 23. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Csubakkát rázd le. Prosti a megoldás.
2012. nov. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most erre mit lehet mondani, nem lennék a csaj helyébe fiúként sem.
2012. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szánalomból és sajnálatból ne legyél vele mert testi vonzalom nélkül kuka a kapcsolat. másik. azért nem barátkoznak veled a csajok mert nincs egy egészséges kisugárzásod ami alatt azt értem hogy még nem fogadtad el önmagad és ha ránézel egy lányra akkor nem az van benned hogy én jó faszi vagyok ( még akkor is ha nem vagy az ) hanem az hogy milyen szép csaj bárcsak enyém lehetne. a tiéd lehet ha elfogadod magad és megjön a "sármos" kisugárzásod ! sok sikert
2012. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem vonzódsz hozzá nem tudsz mit tenni, igy nincs értelme.
2012. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Látod,ezért nem szabad lejebb adni az igényeidet...
2012. nov. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet hogy ő is örül, hogy hozzá szól valaki és elhívja randira. Mond meg neki szépen , hogy szerinted nem illetek össze és jobb lenne most abba hagyni mielőtt valakinek komolyabb érzelmei lesznek és kiderül -amit már most sejtesz- hogy nem működig stb....
2012. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!