Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy normális?

Figyelt kérdés

Már 5 éve járok úszni ugyanabba az uszodába egy barátommal, aki kb fél éve rászokott arra, hogy amikor a zuhanyzóból átjön az öltözőbe edzés után, akkor mindig áll neki a farka. Biztos, hogy nem meleg, mert nagyon rég ismerem, és nagy csajozós, és biszex sem, mert nagyon is homofób...

Olyan is előfordul néha, hogy amikor edzés előtt öltözünk, akkor gyorsan levetkőzik boxerre, majd azon keresztül "izgatja" magát (szóval így meg-megsimogatja), de ettől is feláll neki. Miért csinálja ezt? minketten 18 évesek vagyunk.

Köszi a NORMÁLIS válaszokat!



2012. dec. 8. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
mert egy barom,aki igy akarja felhivni magára a figyelmet
2012. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez nagyon nem normális. Az még oké hogy feláll a farka, előfordul az olyan, de normális ember nem mutogatja, odateszi a törölközőt, felöltözik gyorsan és annyi.

Szerintem szólj rá jó hangosan hogy mégis mi a francot csinál, takarja már el vagy valami, hogy elszégyellje magát.

2012. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából engem nem zavar, mert láttam már (nem csak ekkor, hanem ezelőtt is) a farkát, mert kb kiskorunk óta haverok vagyunk, és ő is látta már sokszor az enyémet (állva is). csak nem értem, hogy miért kezdte el ezt csinálni..
2012. dec. 8. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan nem tudod miért csinálja? Hát nyilván akar tőled valamit. Ez elég egyértelmű szerintem. Ha nem akarna nem tenni ilyet, ilyen egyszerű...
2012. dec. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
amint írtam, a csajokat szereti, elég sok kalandja volt már velük... biztos, hogy nincs semmi olyan szándéka.
2012. dec. 11. 00:35
 6/6 anonim ***** válasza:

a barney stintsont játszó szinész valami 20 nőt megdugott már (ami azért valljuk be, nem kevés, és biztos nem a részeg bányarémek közül került ki egy se), és most mégis egy pasival él együtt évek óta, szóval az semmit se jelent. SImán lehet h bebuzult a haverod.

Ha nem zavar akkor felesleges kérdezgetni, én azért nem lennék rá kiváncsi, szerintem simán rá lehetne szólni hogy tegye el, meg hogy direktbe ne mutogassa

2012. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!