Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok. Megszeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok. Megszeretnék csókolni egy fiút, de még nem csókolóztam sosem. Észre fogja veni, hogy nekem az lesz az első csókom?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Te kis buta :):)

Miért baj, ha észreveszi? Minek akarsz látszani, 13 évesen?

Végzet asszonyának?

2012. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
a tanulással foglalkozz inakbb.de észre fogja venni ,igen
2012. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 EffyStonem96 ***** válasza:
100%
Valószínűleg észre. És akkor mi van? 13 évesen miért baj az, ha az az első csókod? Szerintem inkább örülni fog a fiú, látja majd, hogy komolyan gondolod, mert neki adod az örömet, hogy tőle kapod az első csókod... :)
2012. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Miért akarod megcsókolni ? a csávónak kell megcsókolnia téged ês inkább mond el neki hogy te még nem csókolóztál
2012. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ebből mindenképpen rosszul fogsz kijönni, kislány! Nagy sirás lesz a vége. Megcsókolod, pedig egy fiúnak kell kezdeményeznie. Neked, lehet, hogy előadja, hogy milyen édes vagy, de a haverjaival már kiröhögnek és még pluszba a csaj haverjaidnak is elmondja. Mert gondolom valami osztálytárs vagy barát az illető, tehát vannak közös ismerősötök. És mivel gondolom, nem egy 20 évest akarsz megcsókolni, igy nem fogja kellő komolysággal kezelni a szitut. Várd meg, amig ő csókol meg, mert nagy égés lesz belőle, ha nem. De te tudod.
2012. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerelem nélkül ne csókolj meg senkit! Legyen már egy kis önbecsülésed!
2012. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Mióta vagytok együtt?
2012. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 EffyStonem96 ***** válasza:

Ez hol van megírva, h csak a fiú kezdeményezhet? A barátomat én csókoltam meg, és azóta együtt vagyunk. Ő nem mert lépni, nem tudta mit szólok majd hozzá. Megvárta h én lépjek...

Mondjuk igaz, nekem ez nem az első csókom volt...

De szerintem ma már akkor sem igaz, hogy csak a fiúnak lehet lépni.

2012. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, mikor 18 voltam, és már volt tapasztalatom, jártam egy 16 éves lánnyal. Nem mondta, hogy még nem csókolt, csak mikor viccesen megkérdeztem, hogy jól csókolsz? akkor azt mondta, hogy nem tudom :) Aztán mikor sor került a csókra eléggé vadul csinálta, mintha direkt tapasztaltnak akarna látszani, de érződött, hogy először csinálja. És ez külön aranyos volt benne, és vonzó. Utána persze mondta, hogy ez volt az első.

És a tanulság? Kit érdekel, hogy csókolóztál-e már, ha tetszel neki, akkor mindenképp örülni fog neki! Főleg, hogy 13 évesek vagytok, amikor még nem is nagyon számít hogy "hogyan" csak hogy csók. Másrészt lány vagy, és így a fiú dolga, hogy jól csókoljon :D

De azért ha 13 évesen lekap engem egy lány nem tudom mit csináltam volna... :DD

2012. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!