Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki ha kezdeményezek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki ha kezdeményezek?

Figyelt kérdés
Tegnap este nálunk volt a barátom, beszélgettünk, csókolóztunk és bele lendültünk a dolgokba, ő feküdt én rajta ültem, hosszasan csókolóztunk majd benyúlt a felsőm alá simogatta a derekam, és a hátam. tudom hogy a gyengéje a nyaka elkezdtem csókolgatni, és megfordult a fejemben hogy esetleg egyre lejjebb és lejjebb megyek, de egy családtagom kopogott így abba hagytunk. Mennyire lett volna ez ciki vagy cinkes hogyha én "kezdeményezem", de nem akarok még szexet?

2012. dec. 2. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinem nem ciki lett volna hanem szivatás.
2012. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi a retekbevágott nagykanizsai ufóf*szért lenne ciki?

De pettinget akarsz ha jól értem?

2012. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen pettinget szeretnék egyelőre csak. és ezt csak simán megbeszéljem vele?
2012. dec. 2. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:
igen nem ártana megbeszélni vele, kommunikáljatok az isten szerelmére, mit lett volna ha ő többet akar? Mondd meg neki hogy egyenlőre várni akarsz.
2012. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tisztázzátok előre a határok! Akkor ő sem érzi majd rosszul magát hogy többet akart.
2012. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Petting után már úgy is annyira fel leszel izgulva (kivéve ha megint félbeszakítja valaki XD) hogy elkezdték B*aszni
2012. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!