Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes 13 évesen pettingelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes 13 évesen pettingelni?

Figyelt kérdés

Tudom, volt már pár ilyen kérdés, de kicsit rosszul érzem magam. A barátommal 1,5 hónapja vagyunk együtt és már pettingeltünk. Lefeküdni egymással még nem fogunk, főképp miattam, mert azért elsietni sem akarok semmit, meg a koromat tekintve sem lenne valami jó ötlet. Kicsit rosszul érzem magam emiatt, hogy pettingelünk. Persze jólesik mikor csináljuk, de bűntudatom van utána.

A rosszalló és bunkó kérdéseket mellőzzétek kérlek!

13/l



2012. dec. 8. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Persze, nincs ebben semmi! Egészséges dolog teljes egészében addig, míg nem történik meg ilyen fiatalon a szex!
2012. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Már ne is haragudj 13 éves vagy, 1,5 hónapja jártok és már pettingeltek??

Szerintem még 15 évesen is nagyon korai pláne nem 13 évesen.Mi van a mai lányokkal??

2012. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Petting? Nagyon széleskörű fogalom! Attól függ mit csináltok...
2012. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Petting alatt mit értesz? Kinyalt?
2012. dec. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
lepontozhattok attól még igazam van
2012. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
[link] illegálisnak mindenesetre illegális.
2012. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
13 évesen még nagyon korai szerintem, de ha jól esik akkor csak rajta.
2012. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
40%
Egyáltalán nem helyes!!!!!!! Mi van a mai fiatal lányokkal??? komolyan mondom én sem vagyok huu de nagyon öreg de amikor mi voltunk 13 évesek mi még játszottunk nem pettingeltünk...hol marad a lányoknak a józan paraszti esze.... szánalom amit egyesek csinálnak.....
2012. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Még egy pár évet várhattatok volna a pettinggel is. 1,5 együtt járás után még idősebb korban is korai! Te is tudod, hogy korai, hiszen írtad, hogy rosszul érzed magad miatta.
2012. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!