Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a fiú figyelmét, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Jóban vagyunk mert Facebook-on sokszor rám írt régebben, csak mostanában nem beszélünk. Egyébként iskolatársam, egy évvel idősebb nálam, én vagyok 13 Ő 14, (egyébként szoktunk néha szemezgetni is mostanában) Szóval a kérdés az, hogy mit csináljak, hogy egyértelműen mutasson jeleket hogy tetszek neki? (már régebben is mutatta hogy tetszem neki,csak akkor sulit váltottam,de most újra visszakerültem ebben az évben...)

2012. dec. 8. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hógolyózd meg!
2012. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sulidiszkó nem lesz mostanában?


Én olyan lázban voltam, amikor ilyen időseb a szerelmem is ott volt a sulidiszkóban :)))


Aztán jó be is égtem, de ez most mindegy :D

2012. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De igen volt sulidiszkó,csak pont lemaradtam róla mert lázas voltam :/
2012. dec. 8. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:
És több nem lesz, valami karácsonyi?
2012. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Legközelebbi farsangi lesz...Dehát az még messze van :(
2012. dec. 8. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá, menj oda beszélgetni, flörtölj is, és majd ha visszamosolyog, csillog a szeme stb akkor abból tudhatod hogy bejösz neki:)
2012. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszii a tippet:)
2012. dec. 8. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!