Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú és szeretném magamra felhívni a figyelmét! Mit tegyek? 17L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon tetszik nekem egy fiú! :) Csak Rá tudok gondolni már hosszú ideje. Amikor meglátom, hevesen elkezed verni a szívem és... Nagyon zavarba jövök. :( Szégyen vagy nem, de képes vagyok elpirúlni és egy picit remegni is. :( Ami azt illeti, még nem volt sajnos barátom de még csókolóznom sem sikerült, mert egy fiúnak sem kellettem... Mindenki csak ellökött magától, nem értékeltek engem a fiúk, mint nő. :( A lány barátaim szerencsére mindig segítenek nekem és mellettem állnak, rendszeresen látnak el tanáccsal és bármikor számíthatok a csajokra! :D Mert ők is nagyon szeretnék hogy boldog legyek egy srác mellett. A fiú aki tetszik jelenleg független, nincs barátnője. Tegnap beszéltem az egyik legjobb barátjával. A téma a fiú volt aki tetszik, burkoltan érdeklődtem hogy a fiúnak milyen csajok jönnek be neki stb... (A srácnak szerencsére semmi sem tünt fel) Azt mondta hogy nagyon kedveli a fekete, hosszú, göndör hajú lányokat, kedveli a kutyákat és a sportokat, valamint nagyon vágyik egy helyes, fekete hajú lányra. Nos, ez mind én vagyok! :,D Nagyon szeretnék közel kerülni a fiúhoz, de mindig zavarba jövök már csak a puszta látványától... :( A csajok megigérték hogy megtesznek minden tőlük telhetőt hogy segítsenek nekem! :) Kérem, adjatok tanácsokat, hogyan tudnék közelkerülni a fiúhoz!


2010. dec. 29. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
miniszoknya, behajolsz előtte és mutatod a popsid.
2010. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első körben tényleg villants neki valamit. Később ráérsz a belsőddel megfogni ;)
2010. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
festesd szőkére a hajad.
2010. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hülyeség...persze ha azt akarod, h. csak megk*rjon, akkor ez állja a helyét.

Szedd össze minden bátorságod, aztán menj oda hozzá. kezdj el vele beszélgetni, ilyesmi. esetleg kérdezd meg, nincs-e kedve elmenni moziba, mert tökre el akarsz menni egy filmre, de nincs kivel.

nem kell fosni. na hajrá!

2010. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!