Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szexelni?

Figyelt kérdés
légyszi írjátok le.. jó az alapokat tudom, de nem nagyon vagyok biztos magamba, szeretném jól elveszteni a szüzességem.. 17/L
2012. dec. 8. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kutya majd megmutatja.
2012. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet leírni,át kell élni! Biztos Neked is menni fog,ne aggódj!
2012. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jól nem attól fogod hogy egy séma szerint történik meg,

úgy fogod jól, hogy azzal csinálod, akivel szeretnéd, sőt akkor van jó szexuális életed is...

legyen egyszerűen felszabadult, mert tudjátok megérettetek rá, megfelelően védekeztek, és nincs senki aki megzavarna..legyetek figyelmesek, ennyi..

2012. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyere! Megtanítlak. Leszek a tanító bácsid.
2012. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az alapokat én is tudom...van sávalap, szalagalap, pontalap, lemezalap és így tovább...ehhez hogy jön a szüzesség??
2012. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy mint a nyulak.
2012. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a hülye válaszokat hanyagoljuk :S a jókat meg köszi :D
2012. dec. 8. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!