Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakivel csak szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel csak szexelni jártok össze, akkor van esély arra, hogy több is lehet belőle? És hogyan? (mit kell csinálnia a másiknak)

Figyelt kérdés
Kort és nemet is légyszi :)

2012. nov. 28. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én vagyok/voltam így lányokkal de aki csak arra kellett az nem igazán kellett volna kapcsolatra :S 22/F
2012. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátnőm,de már az elején tisztáztuk hogy egyikőnk sem akar többet s ez közben sem változott meg. 30F
2012. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én így jöttem össze a párommal. Megbeszéltük, hogy csak szex lesz köztünk, egyik sem akart semmit a másiktól különböző okokból. Aztán egyszer csak azt vettük észre, hogy egymásba szerettünk. 10 éve vagyunk együtt:), még mindig szerelmes tudok belé lenni. Ne csinálj semmit, egyszerűen légy önmagad!
2012. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor már vannak közös programok lakáson kívül,akkor alakulhat kapcsolattá ... így lehet esély! valakinek kezdeményezni kell az ilyen progikat....


25N

2012. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mekkora sötét naiv vagy! Ha csak dugni kellesz, akkor a pinádon kívül nincs más jó rajtad, ill. benned. Ezt fogd már fel!
2012. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!