Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok pasi aki nem tud csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi aki nem tud csajozni miért nem tartja be a fokozatosság elvét?

Figyelt kérdés
Azokra értem akik sírnak h nincs bnőjük, de ha csajközelbe kerülnek akkor meg tökre leizzadnak és alig jön ki belőlük pár szó. Elször miért nem csak a chat.hu-n chatelnek lányokkal, esetleg utcán kevésbé szépekkel próbálnak társalogni?
2012. dec. 8. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem volt barátnőm még és nem tartozom az általad jellemzett kategóriába.
2012. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Amugy meg nehogy már te mondd meg nekik hogy kikkel társalogjanak vagy ilyesmi.
2012. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Amugy meg átlagos lányoknál probálkoztam,szoval még az se igaz hogy annyira válogatos lennék
2012. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Fke ***** válasza:
76%
Én az erőhatások függetlenségének elvét tartom be és már lassan két éve vagyok a barátnőmmel.
2012. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
ezt az egész "csajozást" én nem értem. én ezt mindig úgy gondoltam és csináltam, hogy éljen az ember egészséges szociális életet, társalogjon nőkkel férfiakkal egyaránt, alkalom adtán építsen ki új kapcsolatokat, és ha valakivel nagy a szimpátia, azzal szépen megismerkedve kialakulhat bármi. Megy az magától ha mennie kell. Ha valaki nagyon magányos keressen több nő ismerőst (akár neten), de akkor se "csajozás" címszó alatt. Ez a rágörcsöléses hülyeség nem is tudom honnan ered, de semmi logika nincs benne. Kb olyan mint puskával betörni egy lovat. Lehet nem fog ledobni, de hiába ülsz rá már döglött. (boldog párkapcsoaltban élő férfi voltam)
2012. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
* vagyis vagyok, csak érdekesen fogalmaztam :D
2012. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egész egyszerű a felállás az én esetemben. Nekem nem azért nincs csajom, mert nem tudok kommunikálni lányokkal, az simán megy, neten amíg nem látnak rólam képet, addig "milyen jófej" vagyok, amint látnak rólam képet, máris ocsmány féregnek számítok, csak azért, mert ilyen a külsőm.
2012. dec. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És ezt miből gondolod? Biztos lenne olyan akinek bejössz.
2012. dec. 9. 13:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem jövök be egy lánynál sem. Már rengetegszer (jóval több, mint 100-szor) próbálkoztam és az elutasítások mind amiatt voltak, hogy ronda vagyok. Szóval nem hiszem, hogy lenne olyan lány, akinek bejönnék.
2012. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mondták h ronda vagy és hagyd őket békén?

Mert ilyet már nekem is mondtak de attól még akartak beszélgetni :D Azért tudnék olyat mutatni itt aki 100% h nem utasít vissza de nem biztos h neked bejönne. :S

2012. dec. 9. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!