Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok pasi aki nem tud csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi aki nem tud csajozni miért nem tartja be a fokozatosság elvét?

Figyelt kérdés
Azokra értem akik sírnak h nincs bnőjük, de ha csajközelbe kerülnek akkor meg tökre leizzadnak és alig jön ki belőlük pár szó. Elször miért nem csak a chat.hu-n chatelnek lányokkal, esetleg utcán kevésbé szépekkel próbálnak társalogni?
2012. dec. 8. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem túl felemelő dolog de gyakran nem árt felmérni azt milyen igényeink lehetnek. Értem ez alatt, hogy ha én "ronda" vagyok, nyilván nem egy ckm-ből pattant bombanő fog a karjaiba zuhanni. (személy szerint kellene a francnak egy buta liba). Ha én "ronda", kövér, nyomi vagyok, akkor szerényebb, kevésbé bombázó nőket kell megkeresni, mert ők is magányosak, mert az ideálisnak beállított szépfiúk szóba sem állnak velük. Amíg nem adja le valaki az igényeit, addig nem biztos hogy eredménnyel jár. Ez részben tapasztalat, bár nem tartom magam sem rondának se semminek (elégedett vagyok), de attól hogy egy lány kicsit ducibb, nem tökéletes, esetleg más külső hibái vannak még mint ember lehet egészen szimpatikus számomra. Ha jól érzem magam vele akkor idővel nem fog számítani a szépség. Hiába egy festmény valaki, ha közben egy tuskó, vagy öntelt, stb. Ettől még vannak kivételek, de érdemes mindenkinek tisztába tennie önmagával a dolgokat.
2012. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hallod, most megváltottad a világot ezzel a gondolatmenettel...
2012. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
11-es valóban okosakat írt :)
2012. dec. 9. 23:09
 14/16 anonim ***** válasza:

a fenti vagyok, hidd el sokaknak nem ilyen egyértelmű, és egyébként nem volt célom megváltani a világot. nekem épp elég hogy a tapasztalataim alapján nézem a világot, és igyekszem segíteni ha van rá módom. mindenesetre köszönöm a hasznos reakciót, Te is sokat segítettél.


a kérdezőnek pedig valóban köszönöm

2012. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

18 éves vagyok, eddig egyetlen barátnőm volt, de ő se volt bomba nő. Nem is az volt a célom, hogy olyat találjak.

Viszont amióta elhagyott, senkim nem volt és nagyon magányosnak érzem magam, hiányzik a szeretet.

Én sose a bomba nőket akartam, tisztában vagyok az igényeimmel. Viszont akárhány "kevésbé jó" (vagy nem is tudom, hogy mondjam) lánnyal próbálkoztam, mindenki elutasított, mert ők a szőke herceget várják. Na igen, de ha én tudom, hogy sose lesz olyan bomba nőm, akkor azok a lányok, akiket én szeretnék, miért teszik olyan magasra a mércét?

2014. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség saját tapasztalat szerint ha sok lánynak nem is tetszem előbb utób lesz szép lány is akinek tetszem csak ki kell várni :) igaz így várni kell hogy legyen csajom de ők legalább szépek lesznek
2015. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!