Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon beteg dolog? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon beteg dolog? Miért kerül? Elköltözzek?

Figyelt kérdés

Anyáék 6 éve elváltak,mert anya megcsalta apát.A szeretőjével már együtt lakunk és a pasi fia 8 évig az osztálytársam volt általános suliban és a gimnáziumban is ugyanazon az emelt tagozaton vagyunk,így az összes óránk közös.Ő egy elkényeztetett,nagyképű szépfiú,aki mindenkinek beszól és azt csinál mindenhol,amit csak akar,mert 'majd a szülei elintézik a dolgokat'.A legtöbb lány odavan érte,mert 'juuuj,milyen izmos és helyes',szóval addig jár egy csajjal,amíg az le nem fekszik vele,de engem inkább irritált azzal,hogy előadja mindenhol,hogy ő mekkora jófej.

Utána egy házba kellett költöznöm vele,mert ő az apjával lakik(mivel ő mindent megenged neki) és rájöttem,hogy nem is olyan rossz,mint gondoltam.Elkezdett flörtölni velem és elég sokat dumáltunk meg minden.De komolyabban nem foglalkoztam vele,mert szinte minden héten más lány volt a szobájában.

Viszont nemrégen eltörte a kezét bmxezés közben és nagyon aggódtam,hogy azt se tudtam,mi van vele és talán már kicsit többet érzek iránta.

Tegnap este ketten voltunk csak itthon és elkezdtünk filmezni és közbe átölelt,utána pedig megcsókolt.Azóta olyan furcsa velem.Még utána csókolóztunk és nem volt semmi gond,de reggel alig szólt hozzám és megkóstoltam a reggelijét,erre beszólt,hogyha annyira ízlik,meg is ehetem az összeset és otthagyta,majd felment a szobájába.De egész nap ilyen volt,ebédelni se jött el velünk,inkább evett mirelit pizzát.Szó szerint került,nem is szólt hozzám,pedig eddig elég sokat beszélgettünk.

Nem tudom,hogy mi a baj...Ez volt az első csókom,talán elrontottam valamit.De este még semmi baja nem volt.

Mit tegyek?!Egy kis időre költözzek apához?

De akkor anya elkezdene kérdezősködni,hogy mi a baj,mert apával alig találkozom amúgy.Szóval fura lenne,ha most nagy hirtelen oda akarnék költözni és anyát sem szeretném megbántani vagy hazudni neki.

Meg az nagyon durva,hogy szeretem a mostohatestvéremet?Hogy érjem el,hogy ne legyenek iránta ilyen érzéseim??


15,L



2012. dec. 9. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
szerintem pont azért kerül téged mert a mostohatestvére vagy és ő sem akar ebbe a dologba belegabalyodni
2012. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tetris ***** válasza:
94%

Szerintem a macsókám összezavarodott, hirtelenjében nem is tudja, hogy kéne viselkednie veled. Mivel a baráti kapcsolat magasabb szintre lépett, ez most más felállást jelent. Ne csinálj semmit, hagyj időt neki, hogy kitalálja hogyan tovább.

Amit viszont feltétlenül szeretnék jól a fejedbe vésni: Ha lefekszetek egymással, az elég sok bonyodalmat okozhat. Ha képes vagy rá, inkább kerüld el, hogy ennyire menjen tovább a kapcsolat. Ugyanis ha téged is dob majd, mint a többi csajt, akkor nagyon kínos lesz a további együttélés egy házban. Legyél észnél!

2012. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy a Te lelkedet felkavarta az esemény, valószínűleg az övét is. Majd rendeződnek a dolgok, nem kell elköltöznöd, várj, hogy mit lép. De azt azért tudd, felnőttként sem lehet ezt a helyzetet olyan könnyen kezelni. Kamaszként pedig még nehezebb. Majd kialakul.
2012. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

felkavarta, főleg mert elvileg "mostohatesók" vagytok most.

meg lehet az is zavarja hogy eddig ő úgy szórakozott lányokkal ahogy akart, vagy nem érzett irántuk semmit, vagy olyan kis elenyészően hogy az nem számított, mindig ő volt a kemény f@szagyerek

most meg megijedt hogy hátha ez valami mélyebb érzés, elbizonytalanodott.

én egy ideig elkerülném, persze nem annyira látványosan hogy anyám is kérdezősködjön de ha nem muszáj, nem tartózkodnék vele egy helyen.

ő volt aki visszahúzódott, szóval neki kell nyitnia is ha úgy gondolja

2012. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De őt az ilyenek nem zavarják,lazán lefeküdt a legjobb barátjának a barátnőjével is.Arra szeretnék kilyukadni,hogy őt ezek nem viselik meg,nem gondolkozik ezeken,neki senki nem fontos saját magán kívül...

Akkor tűrjem el,hogy egy lehetőséget se hagyjon ki,hogy beszóljon és várjak,hátha normális lesz ? :/

2012. dec. 9. 18:09
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Figyi, egy fedél alatt éltek, te még kis naív lányka vagy, szerinted akkor mitől ijedt meg? Attól, hogy egyrészt ráakaszkodsz, másrészt a szüleitek úgy agyonvernék, ha hozzád érne, hogy tiltakozni sem tudna. Meg gondolom, ő sem akarja a saját apja szerelmi életét tönkrevágni miattad.
2012. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tetris ***** válasza:
91%

Azért hátrált meg, mert érzi, hogy ingoványos talajra tévedt. Ugyanis, ha téged is csak arra használ, nem fog tudni ejteni, hiszen ott leszel mindig, ami nagyon kínos szituációkat eredményezhet. Inkább hagyd ezt a kapcsolatot, bármilyen izgalmas is ez a srác. Ahogy magad is írtad, nem kell még neki tartós, tartalmas kapcsolat, csak egy fordulóra kellenek neki a lányok. Most őszintén, minek kell az neked, hogy te is csak egy trófea legyél neki, utána meg még állati ciki is lesz vele az együttélés. És mit fogsz érezni, ha majd hozza haza a következő lányt utánad?

Hidd el, nem ér ez a kapcsolat annyit, hogy belekeveredj. Annyi helyes pasi van. Ez az egy: tabu. Már a csók se kellett volna.

2012. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nézd meg a Kegyetlen játékok cimű filmet.
2012. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az brutal metal jo film.

A csavo kb olyan lehet benne mint a mostohatesod csak te remeljuk nem vagy olyan ordaskhm...qrva mint a filmbeli csaj

2012. dec. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi lett a dologbol? :)
2016. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!