Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a szerelem?

Figyelt kérdés
elmélkedjünk emberek.rajta.c:

2012. dec. 9. 18:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a szerelem egy olyan kis izé

Amit senki sem látott, de valaki már érzett

Szélesvásznú igazi élvezet vagy lerombol

Mint egy katonai gépezet

Nekem a rágó, neked a hagyma

Tulajdonképpen meg is vagyok hatva

Emlékeztet valami jelre,

Mikor áttáncoltunk 2000-be"


Zanzibár megmondja neked! :D

2012. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyes szám első személyű, hiba kijavító folyamat.
2012. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A szerelem definiálhatóan amortizálódott peripólusos komplexuma mindazon, hol a depresszív neurózis, hol pedig a patetikus levitáció szintjén önmegvédő emulációknak, amelyek a pszeudoindividualisztikus szubkollagenizáció révén diffundálódott kvázi habituációs érzések által retifisizálódott egocentrumban kiváltják a: "de jó lenne egyet dugni" érzést!
2012. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egy érzelem ami két embert összeköt hogy együtt neveljenek fel utódo/kat/t.
2012. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj Jaguár, de ebből csak a dugnit értettem! Elmagyaráznád a többit?
2012. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is csak úgy bemásoltam mert emlékeztem erre a jó ki idézetre. :)
2012. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
De középtájon van pár szó amit nem értek a többit meg egyenként értem csak nem tudom összehozni, de biztos pont úgy van ahogy leírtam, slussz-passz.
2012. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Amikor csak miatta ébredsz fel mosolyogva, és tudod hogy amit tesz, az lesz a nap legjobb része, amikor percenként rágondolsz, este vele álmodsz, és nem tudod megmondani pontosan miért szereted, egyszerűen azért aki, a hibáival együtt, és nem akarod kijavítani, hanem napról napra egyre jobban szereted. Amikor megtudod hogy aznap nem látod, elszorul a torkod, mert hiányzik. Amikor megbánt jobban fáj, mintha az egész világ ellened fordult volna, mert tőle minden 10-szer rosszabb, de ami jót tesz az viszont nem ér fel senkinek semmilyen cselekedetével. Én így gondolom, persze még írhattam volna oldalakat, de most mennem kell:D
2012. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Szerintem a szerelem a legjobb szar dolog az életben. :)
2012. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jaguárnak. csak egy mondatra telt?
2012. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!