Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik a tanárom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Nagyon tetszik a tanárom, de ő nem vesz komolyan. Szerintetek mit tehetek?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve szerelmes vagyok belé, ez nem csak fellángolás, érzem, hogy ezek teljesen őszinte érzelmek. Senki nem tud róla, az utóbbi időben viszont elkezdtem apró jeleket küldeni a tanár felé, hogy hátha ő leszűri belőlük, hogy mi a helyzet. Nem tudom, lehet, hogy csak bemagyarázom magamnak, de azt hiszem, észrevette. Viszont azt is tudom, hogy a korom és a tanár-diák viszony miatt nem vesz komolyan. Szerintetek mit tehetnék? Azt akarom, hogy még most kialakuljon valami, mert lehet, hogy jövőre már nem fog tanítani. Tudom, hogy várni kellene a suli végéig, de nem hiszem, hogy baj lenne, tudok titkot tartani, ahogy valószínűleg ő is. Nincs kapcsolata.

29/F

16/L



2012. dec. 8. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, amíg a diákja vagy, semmi olyat nem tudsz felmutatni, megtenni, amiért esetleg komolyan venne. Meg nyilván okos, értelmes ember is, nem menne bele ilyesmibe.
2012. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írjál neki egy szerelmes levelet. Max. nem válaszol vissza.
2012. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a szerelmes levelet még gyerekesebbnek találná. Én inkább személyesen szeretném látni, hogy mit reagál. Bár nem tudom, átgondolom. Köszi a tanácsot. :)
2012. dec. 8. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
igyekezz az óráin, az értékelni fogja, és ha jövőre elmegy, akkor kell lecsapni rá, végül is már nem lessz a tanárod:):D
2012. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsot! :D Csak félek, hogy ha már nem is lesz a tanárom, zavarni fogja, hogy egykor az volt. Na meg a korkülönbség is ott van, sajnos. :(
2012. dec. 8. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!